Tuhý šampón s gerániovou ružou Na normálne až suché vlasy 60 g

Prírodný, ručne robený tuhý šampón s gerániovou ružou, kruhového tvaru v papierovej krabičke.

Skladom (3 ks)
Kód: 402106
Značka: MYDLOVE
€9,25 / ks €7,71 bez DPH €154,17 / 1 kg
Box Upozornenie

Tuhý šampón s gerániovou ružou Na normálne až suché vlasy 60 g

 

Tuhý šampón Mydlove jemne čistí bez dráždenia vlasovej pokožky. Tento šampón bol vyvinutý, aby v štyroch krokoch zabezpečil hydratáciu a následné nevysúšanie vlasov. Najskôr pantenol (provitamín B5) vyživí vlasy a hydratuje. Hodvábny proteín vytvorí na vlasoch ochranný film. Rastlinný vosk uzamkne vlhkosť vo vlase. Nakoniec Bambucké maslo vlasy mierme premastí. Šampón vlasy nezaťažuje. Esenciálne oleje v šampóne pôsobia na pokožku antisepticky. Šampón vonia sladko kvetinovo – po ruži.

#ShowMore#

60g tuhý šampón Mydlove vydrží pri stredne dlhých vlasoch a umývaní každé 2-3 dni cca 3 mesiace. Pri krátkych vlasoch vydrží až 6 mesiacov. 

Tuhé šampóny Mydlove sú farbené rastlinnými extraktami, preto sa môže s rozdielnou šaržou mierne meniť farba produktu. Nie je to na závadu.

Použitie: Na mokré vlasy, pár krát šampónom pošuchajte hlavu. Šampón odložte a dopeníte rukami. Vytvorí sa bohatá pena ktorú zmyjete. Šampón Iba na vonkajšie použitie. Nie je určený na použitie okolo očí alebo na odretú pokožku. Ak dôjde k podráždeniu prestaňte ho používať.

Odporúčanie: Tuhý šampón Mydlove je potrebné držať na mydelničke, ktorá dobre odvádza vodu, aby sa medzi používaniami sušil. Nemal by stáť vo vode. Ak cestujete s prenoskou a šampón je v prenoske mokrý, po príchode na miesto vyberte šampón z prenosky.

Pokiaľ potrebujete ešte extra výživu, či zlepšiť rozčesávanie, odporúčame použiť Mydlove tuhý kondicionér na vlasy Gerániová Ruža alebo Jemná mäta.

 

Značka MYDLOVE je lokálna, prírodná a ekologická kozmetika. Používa len čerstvé suroviny, bez umelých parfémov, konzervantov a farbív.

Používa výhradne len ingrediencie z ekologického hospodárstva, cosmos, ecocert - BDIH certifikované. Obaly sú recyklované, kompostovateľné alebo sa dajú opätovne používať. Prísady a obalové materiály pochádzajú, pokiaľ je to možné, len z lokálnych zdrojov.

 

Hmotnosť: 60 g

Typ vlasov: normálne, suché

Vôňa: kvetinová

Neobsahuje: lanolín, mlieko

Vhodnosť: pre dámy

 

Výrobca: Thermae s.r.o., Trenčianske Teplice

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prírodná kozmetika z kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Vyrába sa z čerstvých surovín prírodného charakteru. Bez umelých parfémov, konzervantov a farbív. Netestovaná na zvieratách. Prísady a obalové materiály pochádzajú, pokiaľ je to možné, z lokálnych zdrojov.

Ingrediencie pochádzajú z ekologického hospodárstva cosmos, ecocert, BDIH certifikované. Obaly sú recyklované, kompostovateľné alebo sa dajú opätovne používať.

Späť do obchodu