Black Yunnan Pu Erh Beeng Cha čajový koláč 357 g

Čajový koláč z provincie Yunnan, ide o tradičné umelecké spracovanie fermentovaného čaju Pu Erh vo forme lisovaného koláča.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 13409
Značka: Tea Market
€56,05 / ks €46,71 bez DPH €157 / 1 kg
Box Upozornenie

Black Yunnan Pu Erh Beeng Cha čajový koláč 357 g

Príprava: z čajového koláča odlupnite kúsok do šálky, zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 2-5 min. Čaj je viacnálevový.

Hmotnosť obsahu: 357 g

#ShowMore#

Milovníci čaju ocenia jeho typickú hutnú zemitú chuť s mimoriadnymi zdravotnými účinkami. Podľa čínskej tradície je vyslovene všeliekom.

Pomáha pri poruchách trávenia a výrazne znižuje hladinu cholesterolu v krvi. V našich končinách je známy ako spaľovač tukov. 

Čaj sa predáva zabalený v darčekovej krabičke.

Zloženie: Pu Erh

Výrobca neuvádza žiadne alergény. Alergikom však odporúčame pri prvom užití zvýšenú opatrnosť!

Dátum výroby/spotreby a šarža sú uvedené na obale výrobku.

Krajina pôvodu surovín: Čína

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tea Market vznikol z lásky k čaju v roku 2007. Založil ho milovník čaju Andrej Jankuliak, ktorý taktiež založil spoločnosť Anja s.r.o. v roku 1991, ktorá je dovozcom časti ich sortimentu. Dnes je Tea Market rodinnou firmou, ktorá prevádzkuje veľkoobchod a maloobchod s kvalitným čajom, čajovým príslušenstvom z porcelánu, keramiky, bambusu, extraktami zo živých rastlín Herba Vitalis, zázvorovými cukríkmi a knihami.

Milujú čaj ~ milujú prírodu. Neustále ponuku s láskou a nadšením rozširujú o kvalitné čaje a prírodné produkty, ktoré svojou chuťou a pôsobením obohatia organizmus človeka tak po fyzickej, ako aj duševnej stránke. Ich misiou je šíriť dobrú energiu prostredníctvom čaju a prírodných doplnkov a pomáhať ľuďom uzdraviť sa prírodnou cestou.

Späť do obchodu