Kapha Tea Povzbudenie & vitalita 100 g

Ďumbier lekársky prispieva k povzbudeniu a vitalite organizmu. Pupočník ázijský pomáha odstraňovať únavu a ospalosť. Optimalizuje duševný stav pri pocitoch psychickej skleslosti.

Škoricovník cejlónsky priaznivo pôsobí na fyzickú sviežosť a dobrú telesnú kondíciu.

Klinčekovec voňavý podporuje činnosť kardiovaskulárneho systému.

Vrcholiak myrobalánový prispieva k normálnej hladine cholesterolu.

Bazalka svätá má priaznivý vplyv na respiračný systém.

Piepor čierny pomáha uvoľňovať dýchacie cesty.

 

Skladom (2 ks)
Kód: 13070
Značka: Everest Ayurveda
€5,70 / ks €4,75 bez DPH €57 / 1 kg

Kapha Tea Povzbudenie & vitalita 100 g

Storočiami preverené zmesi himalájskych bylín priaznivo pôsobia na celkový telesný stav a psychickú kondíciu každého jednotlivca podľa jeho konštitučnej charakteristiky a individuálnej kombinácie troch biologických energií (dóš) vata, pitta, kapha.

#ShowMore#

Ayurvéda - tradičný hinduistický ucelený systém zdravotnej starostlivosti, pochádzajúci z územia Himalájí, uznaný Svetovou zdravotníckou organizáciou, ktorej hlavným cieľom je najmä prevencia ochorení. Vďaka správne zvoleným bylinným preparátom a upravenému jedálnemu lístku si môžete upevniť svoje zdravie a predĺžiť život.

Kapha zabezpečuje odolnosť organizmu a činnosť imunitného systému, posilňuje telesnú vitalitu, kĺbový aparát a celkový fyzický stav. Prináša pocit povzbudenia a osvieženia. 

Príprava: jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2g) nechajte 3-5 minút povariť alebo zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vyluhovať

Obnoveniu rovnováhy napomáha: ľahká, korenená a teplá strava, pravidelný pohyb a fyzické cvičenia, častá zmena a rôznorodosť denných aktivít. Kapha typ by sa mal vyhýbať ťažkým, olejnatým, duseným a tučným jedlám. Mal by uprednostniť konzumáciu korenenej, horkej a trpkej stravy a obmedziť nadbytočný spánok, prejedanie a konzumáciu mliečnych výrobkov.

Hmotnosť obsahu: 100 g

Zloženie: ďumbier lekársky, pupočník ázijský, bazalka svätá, piepor čierny, kardamovník obecný, škoricovník cejlónsky, vrcholiak myrobalánový, rímska rasca, kotvičník zemný, voskovník červený, klinčekovec voňavý

Odporúčaná dávka: 2-3 šálky denne

Vyrobil: Everest Ayurveda ltd., Káthmandu, Nepál

=========================

S týmto produktom nie je možné uvádzať žiadne neschválené výživové a zdravotné tvrdenia. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskom lekárstve, zdravom spôsobe života, užívaní himalájskych bylín a vnútornom rozmere človeka. V Českej republike a na Slovensku bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ajurvédským lekárom Dr. Kam Dev Jha a doktorom biotechnologie Sureshom K. Sahom.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemnú pobočku na Slovensku so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.

Späť do obchodu