Fit Cé vitamín prírodné kapsule

Vitamínový doplnok s efektom postupného uvoľňovania slúži na podporu imunitného systému, najmä pri zvýšenej spotrebe akou sú fyzická, psychická záťaž a prechladnutie. Vitamín C vám dobije energiu a zároveň chráni vnútorné orgány aj nervový systém pred poškodením a rýchlym starnutím. Pomáha pri častom krvácaní z nosa a vnútornom krvácaní.

Vitamín C je rozpustný vo vode a vylučuje sa močom, preto je treba ho pravidelne dopĺňať. Fit Cé vitamín sa uvoľňuje postupne 8 až 12 hodín a tým sa zabezpečí jeho optimálna hladina v celom organizme. Prispieva k tvorbe kolagénu a k správnej látkovej premene, zvyšuje vstrebávanie železa a detoxikuje organizmus.

Je určený pre ľudí s oslabenou imunitou, najmä pre starších ľudí a ľudí po operáciách, športovcov, fajčiarov, tehotné a dojčiace ženy, pre ľudí konzumujúcich alkohol a pre ľudí užívajúcich lieky.

Skladom (1 ks)
Kód: 701243
Značka: Kompava
€6,50 / ks €5,42 bez DPH

Fit Cé vitamín - prírodné kapsule

Dávkovanie: 1 kapsula denne, deti od 11 do 14 rokov 1 kps každý druhý deň

Zloženie: Vitamín C (kyselina L-askorbová), glukózový sirup, želatínová kapsula, farbivo: chlorofyl a betakarotén, šelak, škrob, rastlinný olej, mastenec.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 10 rokov. Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote  do 25˚C. Chráňte pred slnečným svetlom. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. 

Balenie: 400 mg/ 60 kapsúl

Výrobca: Kompava s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: