Calabasa Classic

Calabasa môže byť z rôznych materiálov, podobne ako aj bombily a slúži k pitiu tradičného juhoamerického čaju Maté.

Skladom (1 ks)
Kód: 200112
Značka: Sanny Tea
€11,66 / ks €9,72 bez DPH

Calabasa Classic

Údržba calabasy: je veľmi dôležitá, pretože to bol predtým živý plod. Nepoužitá calabasa páchne a je vo vnútri drsná. To všetko sa musí odstrániť. V každom prípade z nepoužitej calabasy nepite. Nasypte do calabasy nadmerné množstvo Mate, zalejte a nechajte cca 1 – 2 dni odstáť.

#ShowMore#

Calabasa zo začiatku prepúšťa vodu, tak ju treba podložiť napríklad servítkom. Po tomto úkone by calabasa mala voňať po Maté. V žiadnom prípade tento nálev nepite, ale ho vylejte. Nachystajte si lyžičku, ktorou calabasu vyhladíte. Všimnite si odstávajúcich pilín z vnútra calabasy. Všetky musia preč. Potom všetko dôkladne znova umyte a nechajte tekvicu vysušiť. 

Distribútor: TEA TIME, s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatky firmy Sanny Tea sa datujú do roku 1995, kedy v Trenčíne vznikla Čajovňa pod hradom a po prvýkrát mohli zákazníci na Slovensku vyskúšať širokú ponuku kvalitného sypaného čaju. Tým ako prví výrazným spôsobom začali vytvárať čajovú kultúru na Slovensku.

Momentálne hlavným produktom firmy je kvalitne vyrobený čaj podľa dodržaného technologického postupu, ktorý je ponúkaný zákazníkovi spolu s čajovým príslušenstvom a ostatným tovarom prostredníctvom vyváženého veľkoobchodného servisu smerujúceho k spokojnému zákazníkovi. Nechajte sa pozvať na krásnu a pestrú cestu čajových vôní, chutí a všetkých príjemných vecí, ktoré k tomu patria. 

Späť do obchodu