Kombucha Green zelený ochutený čaj 50 g

Znamenitý a zdravý zelený čaj, ochutený kúskami citrónu a obohatený kombuchou. 

 

Skladom (4 ks)
Kód: 11526
Značka: Sanny Tea
€3,55 / ks €2,96 bez DPH

Kombucha Green zelený ochutený čaj 50 g

Hmotnosť obsahu: 50 g

#ShowMore#

Kombucha je čajová huba, zvyšuje imunitu organizmu, vyplavuje toxické látky, pôsobí ako prevencia proti rakovine, podporuje látkovú výmenu a priaznivo ovplyvňuje črevnú mikroflóru.

Produkuje najmä vitamíny B1, B2, B3, B6, B12 a C, ako aj prospešné kyseliny (mliečna, šťaveľová,octová, glukónová) a ďalšie zložky. 

Kombucha reguluje trávenie a pomáha pri podráždení žalúdočnej sliznice. Pôsobí proti kôrnateniu žíl, hemoroidom, dne, kĺbovému reumatizmu, artróze, artritíde, trombóze, kožným ochoreniam a pliesňam. Pomáha pri regulácii krvného tlaku, oslabení väziva, pri menštruačných bolestiach a pri regulácii menštruačného cyklu. Je účinná aj pri regenerácii bunkových stien, teda proti starnutiu.

Zloženie: zelený čaj, kúsky citrónu, Kombucha, prírodná aróma

Príprava: 1 čajovú lyžičku čaju zalejeme 2,5 dl vody s teplotou 80 °C, 2-3 minúty necháme lúhovať. Po precedení podávame

Výrobca neuvádza žiadne alergény. Alergikom však odporúčame pri prvom užití zvýšenú opatrnosť!

Dátum výroby/spotreby a šarža sú uvedené na obale výrobku.

Krajina pôvodu: Japonsko

Vyrobila firma TEA TIME, s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatky firmy Sanny Tea sa datujú do roku 1995, kedy v Trenčíne vznikla Čajovňa pod hradom a po prvýkrát mohli zákazníci na Slovensku vyskúšať širokú ponuku kvalitného sypaného čaju. Tým ako prví výrazným spôsobom začali vytvárať čajovú kultúru na Slovensku.

Momentálne hlavným produktom firmy je kvalitne vyrobený čaj podľa dodržaného technologického postupu, ktorý je ponúkaný zákazníkovi spolu s čajovým príslušenstvom a ostatným tovarom prostredníctvom vyváženého veľkoobchodného servisu smerujúceho k spokojnému zákazníkovi. Nechajte sa pozvať na krásnu a pestrú cestu čajových vôní, chutí a všetkých príjemných vecí, ktoré k tomu patria. 

Späť do obchodu