Japan Miyazaki Gyokuro Organic zelený čaj 50 g

Slávny japonský zelený čaj v špičkovej kvalite, pochádzajúci z najjužnejšieho ostrova Kjúšú z prefektúry Miyazaki.

Je to japonský zelený čaj v jeho najrýdzejšej podobe s veľkým dôrazom na jemnosť a lahodnosť.Skladom (1 ks)
Kód: 12439
Značka: Tea Market
€13,97 / ks €11,64 bez DPH

Japan Miyazaki Gyokuro Organic zelený čaj 50 g

Je vhodné spomenúť, že zelený čaj všeobecne má množstvo pozitívnych účinkov na zdravie, obsahuje antioxidanty, znižuje hladinu cholesterolu, posilňuje imunitný systém, pozitívne pôsobí pri srdcovocievnych ochoreniach, proti krvným zrazeninám, má protirakovinové účinky, pomáha spaľovať tuky a podporuje detoxikáciu.

#ShowMore#

Zaujímavosťou u tohto čaju je, že pár týždňov pred jeho zberom sa čajovníky zatienia, čo spôsobí zvýšený nárast chlorofylu a kofeínu (často označovaný ako teín).

Príprava: 2 čajové lyžičky na objem 250 ml, zalejeme vodou 55-65°C, lúhujeme 1-2 min. prvý nálev, ďalšie nálevy po 1-2 min. a postupne čas predlžujeme podľa chuti.

Hmotnosť obsahu: 50 g

Zloženie: Japan Miyazaki Gyokuro Organic - zelený čaj

Výrobca neuvádza žiadne alergény. Alergikom však odporúčame pri prvom užití zvýšenú opatrnosť!

Dátum výroby/spotreby a šarža sú uvedené na obale výrobku.

Krajina pôvodu surovín: Japonsko

Výrobca: Ivan Paľaga - Tea Market 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tea Market vznikol z lásky k čaju v roku 2007. Založil ho milovník čaju Andrej Jankuliak, ktorý taktiež založil spoločnosť Anja s.r.o. v roku 1991, ktorá je dovozcom časti ich sortimentu. Dnes je Tea Market rodinnou firmou, ktorá prevádzkuje veľkoobchod a maloobchod s kvalitným čajom, čajovým príslušenstvom z porcelánu, keramiky, bambusu, extraktami zo živých rastlín Herba Vitalis, zázvorovými cukríkmi a knihami.

Milujú čaj ~ milujú prírodu. Neustále ponuku s láskou a nadšením rozširujú o kvalitné čaje a prírodné produkty, ktoré svojou chuťou a pôsobením obohatia organizmus človeka tak po fyzickej, ako aj duševnej stránke. Ich misiou je šíriť dobrú energiu prostredníctvom čaju a prírodných doplnkov a pomáhať ľuďom uzdraviť sa prírodnou cestou.

Späť do obchodu