Padesát stínů Evy Rossella Calabró

V každej žene je najmenej päťdesiat (tisíc) odtieňov, tieňov a nedokonalostí, ktoré ju činia vnútorne bohatou a zároveň nepochopiteľnou pre druhú stranu vesmíru.

V tejto knihe hovorí autorka len o päťdesiatich tieňoch, čo je číslo, ktoré je momentálne veľmi v móde. A čo myslí tými tieňmi? Má na mysli trochu tej emotívnej nadváhy, ktorú všetky v sebe máme a ktorá z nás často robí precitlivené, komplikované špecialistky na horor, ktorý nám v duchu vyvstane vždy, keď náš vyvolený neodpovedá na esemesky (už ma nemiluje alebo už píše inej). Kamarátka nás upozorní, že vypadáme trochu unavene (unavene? Chceš snáď povedať hrozne, nie?) alebo keď nám váha ukáže o deko naviac (bože, ja som tučná!).

"Padesát stínů Evy" vám ponúka stopercentne prírodný prostriedok, ktorý vrelo doporučujeme na tie naše vnútorné tiene. Volá sa seba irónia. Ta nielen že činí našu pleť krásnejšou ako každý úsmev, ale je tiež tou najmocnejšou zbraňou, čo existuje, pri zvádzaní. Lepší než botox. Tie najodvážnejšie či nadmieru optimistické by mohli dať prečítať túto knižku vlastným Adamom. Možná by potom (kiež by!) muži pochopili niečo o ženách. Nádej umiera posledná.

Ach, ešte jedna vec, milé Evy, a už je to oficiálne: dokonalosť je pekná hovadina.

Skladom (1 ks)
Kód: 901179
€8,97 / ks €8,15 bez DPH

Názov: Padesát stínů Evy

Jazyk: český

Autor: Rossella Calabró

Originálny názov: Cinquanta smagliature di Gina

Preklad: Iva Dobrovská

Počet strán: 120

Väzba: pevná

Rozmer: 130 x 200 mm

Hmotnosť: 232 g

Vydavateľstvo: Práh, 2013

ISBN: 978-80-7252-453-2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie