Pospěš si a medituj David Michie

Kniha Pospěš si a medituj je praktické a zábavné čítanie, ktoré motivuje a uvádza do meditácie tých, kto s ňou nemajú žiadne skúšenosti.

Hovorí jasne to, čo buddhisti vedia už celé tisícročia, ale čo nám stále pripadá veľmi radikálne – ak budeme pracovať na svojej mysli, môžeme zmeniť svoj život.

Doba, ktorú trávime odpočinkom a premýšľaním a meditáciou, totiž prospieva zdraviu.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 902251
€4,93 / ks €4,48 bez DPH

Názov: Pospěš si a medituj  

Kto si na to ale dnes nájde čas? 

Kniha Pospěš si a medituj vám ukáže, ako si nájsť chvíľku na trochu pokoja, ticha a na meditáciu každý deň. Pokiaľ sa teda pohrávate s myšlienkou, že by ste mohli začať meditovať, ale pripadá vám to príliš časovo náročné a nedosiahnuteľné, potom je pre vás táto kniha ta pravá. Zaujímavé naviac je, že aj keď je názov tejto knihy sám o sebe paradoxný, je zároveň pravdivý. Pokiaľ sa chceme poponáhľať a viesť produktívny, naplnený, vyrovnaný a spokojný život, meditácia predstavuje raketové palivo, ktoré nás k nášmu cieľu popoženie.

#ShowMore#

Rozvíjaním meditačného cvičenia totiž nájdeme nielen zdroje potrebné k tomu, aby sme naštartovali svoju výkonnosť, ale budeme tiež prežívať hojnosť a krásu napríklad uprostred rušného pracovného dňa. Zároveň pocítime vnútorný pokoj a opravdivosť, ktoré nie lenže život spríjemnia, ale tiež nám účinne pomôžu vydať sa v ústrety našim cieľom. 

Jazyk: český

Autor: David Michie

Originálny názov: Hurry Up and Meditate

Preklad: Petra Polednová

Počet strán: 208

Väzba: mäkká

Rozmer: 148 x 210 mm

Hmotnosť: 150 g

Vydavateľstvo: Synergie, 2017

ISBN: 978-80-7370-478-0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu