Síla myšlenky IV. Antonie Krzemieňová

Sľúbené platí. Tiež o štvrtej knihe z cyklu "Síla myšlenky", tentokrát s podtitulom "Emocí k nemoci". Jedinečným spôsobom písaný cyklus sa v tejto časti venuje vplyvu emócií na ochorenie fyzického tela. Hovorí nám, kde robíme chyby. Berie do úvahy životné situácie a náš spôsob vnímania prežitého či očakávaného.

Majú naše myšlienky naozaj vplyv na fyzické telo? Rozhoduje spôsob myslenia o chorobe a zdraví? Akú úlohu tu hrajú emócie a náš spôsob vnímania? Môžeme sa vyliečiť aj z ťažkých chorôb? Čo k tomu potrebujeme? Kedy budeme liečbe odolávať? Myšlienka má obrovskú silu, ktorá dokáže tvoriť aj ničiť. Uzdravovať aj prebúdzať choroby.

Znalosti a skúsenosti autorky, získané na jej životnej ceste, humor študentov školy života, ktorí vás budú po celú dobu sprevádzať, a príbehy ľudí, s rovnakými osudmi, ako je váš, vás privedú znovu sa ku knihe vracať. Stane sa tak vaším sprievodcom každodenným životom.

Skladom (1 ks)
Kód: 901776
€11,21 –10 % €10,09 / ks €9,17 bez DPH
901776 Sila myslenky IV
Zľava
€11,21 –10 %

Názov: Síla myšlenky IV.

Podtitul: Emocí k nemoci

#ShowMore#

Jazyk: český

Autor: Antonie Krzemieňová

Počet strán: 184

Väzba: mäkká

Rozmer: 148 x 205 mm

Hmotnosť: 240 g

Vydavateľstvo: Tonie, 2012

ISBN: 978-80-260-2-841-3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie