Čajové rozjímanie relaxačný ajurvédsky čaj 100 g

Lotos indický podporuje duševné zdravie.

Pupočník ázijský podporuje koncentráciu a pokojnú myseľ.

Withania opojná prispieva k psychickej relaxácii.

Glycyrrhiza glabra upokojuje nervový systém.

Ruža šípová pomáha udržiavať pohodlné dýchanie.

Embilika lekárska podporuje trávenie a posilňuje imunitu.

Skladom (3 ks)
Kód: 12209
Značka: Everest Ayurveda
€5,70 / ks €4,75 bez DPH €57 / 1 kg

Čajové rozjímanie relaxačný ajurvédsky čaj 100 g

Buddhistická múdrosť hovorí, že príčinou ľudského nešťastia je nevedomosť. Aby sme ju mohli prekonať, musíme sa naučiť ovládať svoje túžby, neosvietenú myseľ a hnev. K dosiahnutiu duševnej rovnováhy pomáha pozitívne myslenie a dobrá vôľa, uvedomelé hovorenie a konanie, zdravá životospráva, sebaovládanie, bdelá pozornosť a meditácia.

#ShowMore#

Ayurvéda - tradičný hinduistický ucelený systém zdravotnej starostlivosti, pochádzajúci z územia Himalájí, uznaný Svetovou zdravotníckou organizáciou, ktorej hlavným cieľom je najmä prevencia ochorení. Vďaka správne zvoleným bylinným preparátom a upravenému jedálnemu lístku si môžete upevniť svoje zdravie a predĺžiť život.

Príprava: jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2g) nechajte 3-5 minút povariť alebo zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vyluhovať

Hmotnosť obsahu: 100 g

Zloženie: lotos indický, pupočník ázijský, withania opojná, glycyrrhiza glabra, ruža šípová, fenikel obyčajný, embilika lekárska, voňatka citrónová

Odporúčaná dávka: 2-3 šálky denne

Vyrobil: Everest Ayurveda ltd., Káthmandu, Nepál

S týmto produktom nie je možné uvádzať žiadne neschválené výživové a zdravotné tvrdenia. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskom lekárstve, zdravom spôsobe života, užívaní himalájskych bylín a vnútornom rozmere človeka. V Českej republike a na Slovensku bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ajurvédským lekárom Dr. Kam Dev Jha a doktorom biotechnologie Sureshom K. Sahom.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemnú pobočku na Slovensku so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.

Späť do obchodu