Glutathione prírodné kapsule 90 ks

Glutation je silný antioxidant, ktorý zabraňuje poškodeniu buniek. Odstraňuje toxíny a ťažké kovy z organizmu, čistí pečeň, pľúca, obličky aj ostatné dôležité orgány.

Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a je dôležitý pre správnu funkciu pečene.

Skladom (1 ks)
Kód: 701477
Značka: Kompava
€39,90 / ks €33,25 bez DPH

Glutathione prírodné kapsule 90 ks

Dávkovanie: 1 - 2 x denne 1 kapsula nalačno, kapsule je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody

#ShowMore#

Detoxikačná funkcia glutationu súvisí predovšetkým s pečeňou, ktorá je hlavným detoxikačným orgánom v ľudskom tele. Glutation zachytí škodliviny (voľné radikály, ťažké kovy) v organizme a premení ich na neškodné látky, ktoré môžeme bezpečne vylúčiť z tela pomocou obličiek alebo pečene. Pomáha pečeni správne fungovať, posilňuje ju a dodáva jej energiu. Dôkazom je aj fakt, že pečeň si sama vytvára glutation pre svoje potreby.

Zloženie: L-glutatión redukovaný, stearan horečnatý, acidorezistentná kapsula (hypromelóza, gellanová guma).

Nie je vhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte v suchom prostredí, pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Balenie: 470 mg/ 90 kapslí

Výrobca: Kompava s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Kompava je slovenský výrobca funkčných výživových doplnkov vlastného vývoja, určených nielen pre športovcov ale aj pre bežných ľudí.

 
Späť do obchodu