Fit Artro Aktiv prírodné kapsule 60 ks

Výživový doplnok s obsahom glukozamínu. Slúži ako kĺbová výživa, regeneruje a ochraňuje tkanivá kĺbového aparátu, púzdier a svalov.

Glukozamín obnovuje väzivové tkanivá a podieľa sa na stavbe šliach, väzív, chrupaviek, slizníc, cievnych stien, kože a kožných orgánov (nechty, chlpy a vlasy), svalových úponov a srdcových chlopní.

 

Skladom (2 ks)
Kód: 701242
Značka: Kompava
€15,20 / ks €12,67 bez DPH

Fit Artro Aktiv prírodné kapsule 60 ks

Dávkovanie: deti od 7 – 14 rokov: 1 kapsula denne, dospievajúca mládež a dospelí: 2 – 4 kapsuly denne po dobu 6 týždňov.

#ShowMore#

Prípravok je vhodný pre osoby nad 7 rokov, najmä pre osoby stredného a vyššieho veku, pre športovcov, ľudí s nadváhou a ťažko fyzicky pracujúcich ľudí, teda pre osoby s nadmerne zaťažovaným pohybovým aparátom.

Ale je takisto veľmi účinný ako kĺbová výživa po úrazoch a ťažkých zraneniach kĺbov, prípadne pre osoby s vrodenými kĺbovými odchylkami.

Produkt je vhodný ako doplnok ku kĺbovej výžive GELO-3 Complex, napr. pri už obmedzenom pohybe kĺbov.

Zloženie: Glukózamín sulfát, živočíšna želatína

Upozornenie: Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu! Nevhodný pre deti do 7rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte vsuchu, pri teplote do 25°C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred svetlom. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.

Balenie: 500 mg/ 60 kapsúl

Výrobca: Kompava s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Kompava je slovenský výrobca funkčných výživových doplnkov vlastného vývoja, určených nielen pre športovcov ale aj pre bežných ľudí.

 
Späť do obchodu