}
Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
"Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie nášho eshopu a vďaka analýze prevádzky eshopu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť."
Viac informácií
Nastavenie
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Moja objednávka
ZÁKAZNÍCKA PODPORA
OBCHODNÉ PODMIENKY
OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV
PRAVIDLÁ PRE COOKIES
NASTAVENIA COOKIES
UŽITOČNÉ INFORMÁCIE
DOPRAVA A SPÔSOB PLATBY
Viac
Ceny v:
EUR
CZK
EUR
Prihlásenie
Registrácia
Hľadať
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Prírodná kozmetika
Na tvár
Na telo
Starostlivosť o vlasy
Ústna hygiena
Mydlá
Parfumy
Osviežovače vzduchu
100% silice
Valčeky na tvár z drahých kameňov
Masti, gély a moxy
Príslušenstvo ku kozmetike
Aromaterapia
Esenciálne oleje
Vonné oleje
Masážne oleje
Kúpeľové oleje
Balzamy a parfumy
Osviežovače vzduchu
Vonné tyčinky a kužele
Kadidlá a vykurovadlá
Príslušenstvo a doplnky
Aromaterapeutické sviečky
Čaje, bylinky, káva
Sypané čaje
Čaje - nečaje
Čajové príslušenstvo
Káva
Ajurvédske čaje
Bylinné zmesi
Jednodruhové byliny
Bylinky a tinktúry
Príslušenstvo k bylinkám
Tinktúry
Kvitnúce čaje
Knihy o čaji
Zdravá výživa
Šťavy, koncentráty, sirupy, extrakty
Zelené potraviny, psyllium
Ajurvédske bylinné elixíry
Prírodné kapsule, minerály
Panenské oleje
Rybie oleje a kolagén
Sušené plody, semená, prášky
Korenie, soľ
Med, cukor, melasa
Zdravé potraviny
Včelie výrobky
Keramika
Šálky a hrnčeky
Bylinkáče - šálky so sitkom
Kanvice - čajníky, sety
Čajové súpravy
Misky
Medníky - nádoby na med
Aromalampy a kahance
Dekorácie
Sviečky
Energetické
Zverokruhové
Sviečky s vôňou
Sviečky bez vône
Telové sviečky
Svietniky
EKO drogéria
Mydlá
Pracie prostriedky
Prostriedky na okná
Prostriedky na riad
WC čističe
Univerzálne prostriedky
Amulety
Anjelské zvončeky
Feng shui
Keltské a germánske
Magické a staroveké
Kultovné symboly
Kresťanské a židovské
Indiánske a zverokruh
Mandaly a srdiečka
Slnko a mesiac
Zvieratká a figúrky
Runové kamene
Drahé kamene
Prívesky/náušnice/prstene
Náramky-náhrdelníky
Kamene do ruky
Masážne valčeky na tvár
Prírodné minerály
Kyvadlá
Lampy-Svietniky-Vázy
Darčeky a doplnky
Knihy o kameňoch
Orgonity
Mažiare, Misky
Darčeky, drobnôstky
Magnetky a samolepky
Kvitnúce ceruzky
Krištáľové guľe, pyramídy a lotosové kvety
Koženné zápisníky
Orgonity
Anjeli a čerti
Pre šťastie
Masky/Slniečka/Óm/Stromy/Lotosy
Masážne guličky
Kľúčenky
Sošky/Sochy
Šperkovnice/Stojany
Hudobné nástroje
Vlajky, Tibetské mlynčeky, Japa Mala
Obaly na darčeky
Lapače snov
Zvonkohry
Ostatné darčeky
Rituálne predmety
Mydlové kvety
Medené hrnčeky, náramky a fľaše na vodu
Knihy a vykladacie karty
Knihy
Vykladacie karty
Knihy jemne poškodené
Odevy
Dámske
Pánske
Unisex
Módne doplnky
Tašky
Ruksaky - batohy
Bižutéria
Prikrývky na posteľ
Vankúše
Podložky na jogu
Akcie - výhodný nákup
Výpredaj
Akcia - zvýhodnený tovar
Antikvariát – bazár kníh
Výrobky z konope
Kozmetika z konope
Oleje z konope-CBD
Čaje-káva-potraviny
Mena
(EUR)
CZK
EUR
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Prírodná kozmetika
Prírodná kozmetika
, Strana 5
Na tvár
Na telo
Starostlivosť o vlasy
Ústna hygiena
Mydlá
Parfumy
Osviežovače vzduchu
100% silice
Valčeky na tvár z drahých kameňov
Masti, gély a moxy
Príslušenstvo ku kozmetike
Stránka
5
z
5
-
566
položiek celkom
Radenie produktov
Radiť podľa:
Abecedne
Abecedne
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Výpis produktov
ŠKORICOVÁ 100% silica - list
prírodný esenciálny olej 10 ml
Skladom
(1 ks)
€5,23
Jednotková cena:
€523 / 1 l
Do košíka
401871
Škrabka na jazyk medená Healing nature
Skladom
(2 ks)
€5,82
Do košíka
1200641
Špongia Konjac
slza - Červený íl - Omladzujúca
Skladom
(7 ks)
€4,50
Jednotková cena:
€4,50 / 1 ks
Do košíka
402444
Špongia Konjac
slza - Aloe Vera - Liečivá
Skladom
(5 ks)
€4,50
Jednotková cena:
€4,50 / 1 ks
Do košíka
402443
Špongia Konjac
slza - Prírodná - Citlivá pleť
Skladom
(8 ks)
€4,50
Jednotková cena:
€4,50 / 1 ks
Do košíka
402442
Špongia Konjac
slza - Zelený čaj – Ochranná
Skladom
(3 ks)
€4,50
Jednotková cena:
€4,50 / 1 ks
Do košíka
402441
Špongia Konjac
Slza Levanduľa
Skladom
(4 ks)
€4,50
Jednotková cena:
€4,50 / 1 ks
Do košíka
402386
Špongia Konjac
Slza Kurkuma
Skladom
(8 ks)
€4,50
Jednotková cena:
€4,50 / 1 ks
Do košíka
402385
Špongia Konjac
Slza Ruža
Skladom
(11 ks)
€4,50
Jednotková cena:
€4,50 / 1 ks
Do košíka
402384
Špongia Konjac
Slza Bambusové drevené uhlie
Skladom
(4 ks)
€4,50
Jednotková cena:
€4,50 / 1 ks
Do košíka
402383
Špongia peelingová z Lufy
Srdce 12,5 x 12 x 0,5 cm
Skladom
(3 ks)
€3,10
Jednotková cena:
€238,46 / 1 kg
Do košíka
402321
Špongia sisalová peelingová
Vankúš okrúhly jemný 13 x 3 cm
Skladom
(2 ks)
€3,70
Jednotková cena:
€94,87 / 1 kg
Do košíka
402192
Špongia sisalová peelingová
Vankúš jemný 14 x 10 x 3 cm
Skladom
(3 ks)
€3,70
Jednotková cena:
€105,71 / 1 kg
Do košíka
402191
Špongia sisalová peelingová
Vankúš 14 x 12 x 4 cm
Skladom
(4 ks)
€4
Jednotková cena:
€59,70 / 1 kg
Do košíka
402178
Špongia sisalová peelingová
Hviezda 12 x 12 x 4 cm
Skladom
(1 ks)
€3,70
Jednotková cena:
€63,79 / 1 kg
Do košíka
402177
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
TANGERÍNKA 100% silica
prírodný esenciálny olej 10 ml
Skladom
(1 ks)
€4,67
Jednotková cena:
€467 / 1 l
Do košíka
400610
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Tea tree
kvetová pleťová voda Saloos 100 ml
Skladom
(1 ks)
€7,33
Jednotková cena:
€73,30 / 1 l
Do košíka
400780
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Tea Tree
aroma roll-on Saloos 9 ml
Skladom
(1 ks)
€5,60
Jednotková cena:
€622,22 / 1 l
Do košíka
401606
BIO
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Tea Tree - Manuka
regeneračný pleťový olej Saloos
Skladom
(1 ks)
€8,47
Jednotková cena:
€423,50 / 1 l
Do košíka
401768
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
TEA TREE 100% silica
prírodný esenciálny olej 10 ml
Skladom
(7 ks)
€5,05
Jednotková cena:
€505 / 1 l
Do košíka
400151
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Tehotenský
sprchový olej Saloos 125 ml
Skladom
(1 ks)
€6,79
Jednotková cena:
€54,32 / 1 l
Do košíka
401608
Tekvicový
100% panenský olej 250 ml
Skladom
(3 ks)
€9,10
Jednotková cena:
€36,40 / 1 l
Do košíka
700442
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Telové maslo – Ylang Ylang a Nechtík
50 g
Skladom
(1 ks)
€8,16
Jednotková cena:
€163,20 / 1 kg
Do košíka
402115
NOVINKA!
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Telové maslo Citronela mäta
50 g
Skladom
(1 ks)
€8,16
Jednotková cena:
€163,20 / 1 kg
Do košíka
402764
NOVINKA!
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Telové maslo Levanduľa
50 g
Skladom
(1 ks)
€8,16
Jednotková cena:
€163,20 / 1 kg
Do košíka
402765
NOVINKA!
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Telové maslo Mäta a zelený čaj
50 g
Skladom
(1 ks)
€8,16
Jednotková cena:
€163,20 / 1 kg
Do košíka
402763
NOVINKA!
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Telové maslo šľahané Kvet sakury
50 ml
Skladom
(1 ks)
€6,03
Jednotková cena:
€120,60 / 1 l
Do košíka
402759
NOVINKA!
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Telové maslo šľahané Svieži citrón
50 ml
Skladom
(1 ks)
€6,03
Jednotková cena:
€120,60 / 1 l
Do košíka
402757
NOVINKA!
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Telové maslo šľahané Škorica pomaranč
50 ml
Skladom
(1 ks)
€6,03
Jednotková cena:
€120,60 / 1 l
Do košíka
402756
NOVINKA!
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Telové maslo šľahané Vanilkový struk
50 ml
Skladom
(1 ks)
€6,03
Jednotková cena:
€120,60 / 1 l
Do košíka
402760
NOVINKA!
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Telový olej KAPHA - Povzbudenie & Vitalita
Revitalizujúci olej pre mastnú pokožku 100 ml
Skladom
(1 ks)
€8,20
Jednotková cena:
€82 / 1 l
Do košíka
402601
NOVINKA!
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Telový olej PITTA - Upokojenie & Vyrovnanosť
Chladivý olej pre citlivú pokožku 100 ml
Skladom
(2 ks)
€8,20
Jednotková cena:
€82 / 1 l
Do košíka
402600
NOVINKA!
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Telový olej VATA - Uvoľnenie & Relaxácia
Zahrievací olej pre suchú pokožku 100 ml
Skladom
(2 ks)
€8,20
Jednotková cena:
€82 / 1 l
Do košíka
402599
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Telový píling MELON SORBET
Skladom
(2 ks)
€20,25
Jednotková cena:
€20,25 / 1 ks
Do košíka
402644
Teplomer
k rastlinným farbám na vlasy Khadi 30 cm
Skladom
(2 ks)
€3,85
Jednotková cena:
€3,85 / 1 ks
Do košíka
401357
Tinktúra vlasová
100 ml
Skladom
(1 ks)
€19,09
Jednotková cena:
€190,90 / 1 l
Do košíka
701310
VEGAN
Tmavá blond
rastlinná farba na vlasy Khadi 100 g
Skladom
(3 ks)
€12,90
Jednotková cena:
€129 / 1 kg
Do košíka
401817
VEGAN
Tmavohnedá
rastlinná farba na vlasy Khadi 100 g
Skladom
(5 ks)
€12,90
Jednotková cena:
€129 / 1 kg
Do košíka
401593
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Tuhý kondicionér citrus – borovica
Pre normálne vlasy 50 g
Skladom
(1 ks)
€8,40
Jednotková cena:
€168 / 1 kg
Do košíka
402107
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Tuhý šampón citrus-borovica
Na normálne až mastné vlasy 60g
Skladom
(1 ks)
€8,40
Jednotková cena:
€140 / 1 kg
Do košíka
402099
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Tuhý šampón pomaranč, škorica, vanilka, a rakytník
Na normálne až suché vlasy 60 g
Skladom
(2 ks)
€8,40
Jednotková cena:
€140 / 1 kg
Do košíka
402103
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Tuhý šampón s aktívnym uhlím
Na extra mastné vlasy 60 g
Skladom
(4 ks)
€8,40
Jednotková cena:
€140 / 1 kg
Do košíka
402102
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Tuhý šampón s gerániovou ružou
Na normálne až suché vlasy 60 g
Skladom
(3 ks)
€8,40
Jednotková cena:
€140 / 1 kg
Do košíka
402106
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Tuhý šampón s jemnou mätou a aloe vera
Na normálne až suché vlasy 60 g
Skladom
(7 ks)
€8,40
Jednotková cena:
€140 / 1 kg
Do košíka
402105
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Tuhý šampón s kofeínom a marockým ílom
Na normálne až mastné vlasy 60g
Skladom
(4 ks)
€8,40
Jednotková cena:
€140 / 1 kg
Do košíka
402101
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Tuhý šampón so sírou a levanduľovým olejom
60 g
Skladom
(6 ks)
€8,40
Jednotková cena:
€140 / 1 kg
Do košíka
402104
TYMIÁNOVÁ 100% silica - tymolový typ
prírodný esenciálny olej 10 ml
Skladom
(2 ks)
€6,29
Jednotková cena:
€629 / 1 l
Do košíka
401645
Umývanie rastlinami sensitive
práškový šampón 50 g
Skladom
(2 ks)
€7,90
Jednotková cena:
€158 / 1 kg
Do košíka
402162
BIO
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Upokojujúce bioaktívne sérum s levanduľou
20 ml
Skladom
(1 ks)
€15,03
Jednotková cena:
€751,50 / 1 l
Do košíka
402531
NOVINKA!
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Ústna voda Ayurvedic
90 ml
Skladom
(2 ks)
€12,47
Jednotková cena:
€138,56 / 1 l
Do košíka
402615
Uzáver biely s rozprašovačom
Skladom
(10 ks)
€1,30
Jednotková cena:
€1,30 / 1 ks
Do košíka
1200056
Vanilka a orchidea
dezodorant 15 ml
Skladom
(2 ks)
€7,60
Jednotková cena:
€506,67 / 1 l
Do košíka
401721
Vanilka a orchidea
Dezodorant ROLL- ON 25 ml
Skladom
(3 ks)
€9,07
Jednotková cena:
€362,80 / 1 l
Do košíka
401806
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Vanilka a orchidea
dezodorant farebný 15 ml
Skladom
(1 ks)
€9,10
Jednotková cena:
€606,67 / 1 l
Do košíka
401750
Vanilka orchidea
luxusný parfém v skle 30 ml
Skladom
(2 ks)
€39,60
Jednotková cena:
€1 320 / 1 l
Do košíka
401855
BIO
Vanilka orchidea
luxusný parfém 30 ml
Skladom
(1 ks)
€41,50
Jednotková cena:
€1 383,33 / 1 l
Do košíka
401743
Vatové tyčinky bambusové
Skladom
(3 ks)
€2,85
Jednotková cena:
€0,01 / 1 ks
Do košíka
1200071
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
VAVRÍN 100% silica
prírodný esenciálny olej 10 ml
Skladom
(1 ks)
€5,82
Jednotková cena:
€582 / 1 l
Do košíka
401542
NOVINKA!
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Verbenová záhrada
zmes silíc 20 ml
Skladom
(2 ks)
€9,63
Jednotková cena:
€481,50 / 1 l
Do košíka
402562
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
VESELÉ VIANOCE 100% silica
prírodný esenciálny olej 10 ml
Skladom
(4 ks)
€5,52
Jednotková cena:
€552 / 1 l
Do košíka
400724
VETIVEROVÁ 100% silica
prírodný esenciálny olej 5 ml
Skladom
(1 ks)
€8,55
Jednotková cena:
€1 710 / 1 l
Do košíka
402057
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
VIANOČNÁ HVIEZDA 100% silica
prírodný esenciálny olej 10 ml
Skladom
(7 ks)
€5,52
Jednotková cena:
€552 / 1 l
Do košíka
400723
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Vianočné mydlo pomaranč a škorica
100 g
Skladom
(2 ks)
€6,33
Jednotková cena:
€63,30 / 1 kg
Do košíka
402668
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Vianočné mydlo pomaranč a škorica stromček
100 g
Skladom
(1 ks)
€6,33
Jednotková cena:
€63,30 / 1 kg
Do košíka
402669
Vibračný valček na tvár
Krištáľ 15,5 x 2,5 x 3 cm
Skladom
(1 ks)
€21,35
Jednotková cena:
€21,35 / 1 ks
Do košíka
603452
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Vitalita
aroma roll-on Saloos 9 ml
Skladom
(1 ks)
€5,46
Jednotková cena:
€606,67 / 1 l
Do košíka
401504
Vitalita rast
vlasový olej Khadi 50 ml
Skladom
(2 ks)
€14,90
Jednotková cena:
€298 / 1 l
Do košíka
402077
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Vitamín C bioaktívne pleťové sérum
20 ml
Skladom
(2 ks)
€15,47
Jednotková cena:
€773,50 / 1 l
Do košíka
402476
Vlasové tonikum
sprej
Skladom
(3 ks)
€15,90
Jednotková cena:
€159 / 1 l
Do košíka
402056
NOVINKA!
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Vlasový olej BHRINGARAJ - Krásne & Zdravé vlasy
100 ml
Skladom
(4 ks)
€8,79
Jednotková cena:
€87,90 / 1 l
Do košíka
402603
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Vlasy - K
extrakt 2 x 50 ml
Skladom
(1 ks)
€22,26
Jednotková cena:
€222,60 / 1 l
Do košíka
701385
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Vlasy S
extrakt 2 x 50 ml
Skladom
(1 ks)
€16,34
Jednotková cena:
€163,40 / 1 l
Do košíka
701194
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Vyživujúci olej na tvár, telo i vlasy MELON SORBET
Skladom
(1 ks)
€21,75
Jednotková cena:
€217,50 / 1 l
Do košíka
402645
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
YLANG YLANG 100% silica
prírodný esenciálny olej 5 ml
Skladom
(1 ks)
€6,54
Jednotková cena:
€1 308 / 1 l
Do košíka
401770
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Ylang-Ylang
hydrofilný odličovací olej Saloos 50 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
€4,86
Jednotková cena:
€97,20 / 1 l
Do košíka
401653
YZOPOVÁ 100% silica
prírodný esenciálny olej 5 ml
Skladom
(1 ks)
€6,47
Jednotková cena:
€1 294 / 1 l
Do košíka
401495
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Zábal z bylín na boľavé miesta
105g
Skladom
(1 ks)
€5,57
Jednotková cena:
€53,05 / 1 kg
Do košíka
1200562
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Zelený íl
140g
Skladom
(1 ks)
€9,79
Jednotková cena:
€69,93 / 1 kg
Do košíka
402578
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
ZIMNÉ KÚZLO 100% silica
prírodný esenciálny olej 10 ml
Skladom
(1 ks)
€5,52
Jednotková cena:
€552 / 1 l
Do košíka
400395
VEGAN
Zlatá Hnedá
rastlinná farba na vlasy Khadi 100 g
Skladom
(1 ks)
€12,90
Jednotková cena:
€129 / 1 kg
Do košíka
401905
VEGAN
Zlatý preliv
rastlinná farba na vlasy Khadi 100 g
Skladom
(1 ks)
€12,90
Jednotková cena:
€129 / 1 kg
Do košíka
401359
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Zmes 100% éterických olejov Herba MIX
10 ml
Skladom
(2 ks)
€8,09
Jednotková cena:
€809 / 1 l
Do košíka
402626
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Zmes 100% éterických olejov Pohoda Jazz
10 ml
Skladom
(3 ks)
€8,09
Jednotková cena:
€809 / 1 l
Do košíka
402627
NOVINKA!
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Zubná pasta Dabur Herbal Ginger
100 ml
Skladom
(4 ks)
€6,23
Jednotková cena:
€62,30 / 1 l
Do košíka
701582
NOVINKA!
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Zubná pasta Dabur Herbal Green Tea
100 ml
Skladom
(3 ks)
€6,23
Jednotková cena:
€62,30 / 1 l
Do košíka
701581
NOVINKA!
Odporúčame v lete neobjednávať do BOXOV
Zubná pasta Dabur Herbal Miswak BlackSeed
100 ml
Skladom
(2 ks)
€5,88
Jednotková cena:
€58,80 / 1 l
Do košíka
701532
Ovládacie prvky výpisu
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 5 z 5.
1
5
566
položiek celkom
Hore