Olej nimbový BIO 100 ml

Kozmetický prípravok určený iba na vonkajšie použitie, využívaný v dermatológii. Nimbový olej - Neem olej je získaný z vysoko ceneného indického stromu Nimba, ktorý má úžasné vlastnosti a je veľmi používaný v ayurvédskych a homeopatických preparátoch, olej má mastnú olejovú konzistenciu s ťažkou orieškovo – cesnakovou vôňou. Je svetlohnedej až tmavohnedej farby. Vôňa nimbového oleja je dosť výrazná a nie veľmi príjemná. Avšak, ak spoznáte jeho úžasné účinky, tak jeho vôňa Vám nebude prekážať.


Skladom (1 ks)
Kód: 700704
Značka: Biopurus
€11,70 / ks €9,75 bez DPH

Názov: Olej nimbový BIO 100 ml

Nimba je považovaná za univerzálny liečivý prostriedok a je úžasný pri čistení pleti a vlasov. Má antibakteriálne, antimykotické a protivírové účinky, preto je veľmi vhodný na liečbu vlasovej pokožky a pokožky celého tela. Pri maslovej konzistencii je možné ho použiť ako silný čistiaci prostriedok na pleť. Pri izbovej teplote sa jeho konzistencia mení na kvapalnú, je možné ho použiť ako čistiace pleťové tonikum. Pre aplikáciu na vlasy, jednoducho ohrejte a v masírujte do vlasovej pokožky.

#ShowMore#

Obsahuje množstvo vitamínov najmä vitamín E, minerálov, proteínov, ale aj esenciálnych aminokyselín. Zvláštne zloženie rastliny nimby prináša ohromujúce antibakteriálne a antimykózne účinky. V nimbe nájdete látky, ktoré neobsahuje žiadna iná rastlina alebo strom, sú to napríklad azadirachtín, nimbín či nimbidol.

Nimbový olej je vhodný aj na masáže. Stačí pridať pár kvapiek k masážnemu oleju alebo účinnej masti a aplikovať. využíva aj ako repelent proti komárom a všiam.

Hmotnosť obsahu: 100 ml

Zloženie: 100% nimbový olej lisovaný za studena v BIO kvalite. Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív.

Výrobok je určený len na vonkajšie použitie.

Návod na prípravu/užívanie, dátum výroby/spotreby a šarža sú uvedené na obale výrobku.

Vyrobené v Nemecku firmou Terrabioscience UG.

Výrobca neuvádza žiadne alergény!

=========================

Na základe nariadenia Európskeho parlamentu a Rady Európskeho spoločenstva č. 1924/2006 nie je možné s týmto produktom uvádzať žiadne Radou neschválené výživové a zdravotné tvrdenia.
V prípade akýchkoľvek zdravotných problémov neodkladne navštívte lekára a vyhľadajte odbornú pomoc!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma BIOPURUS je  dovozcom výrobkov spoločnosti PURUS-MEDA.Táto spoločnosť je zameraná na výrobu potravinových doplnkov na báze včelích produktov a rastlinných extraktov, výrobu rastlinných extraktov (suchých aj tekutých), výrobu veterinárnych liečiv, výrobu kozmetických prípravkov a potravinársku chémiu.

 

Späť do obchodu