Adular - Mesačný kameň ružový India náramok sekaný klasik 18cm

Tieto kamene sú darom, umožňujú zažiť ticho a pokoj mysle. Keď raz človek dospeje k tomuto zážitku a stane sa súčasťou jeho povahy, pocity strachu sú neutralizované a dosiahne citovú vyrovnanosť.

 

Skladom (3 ks)
Kód: 604017
€5,40 / ks €4,50 bez DPH

Adular - Mesačný kameň ružový India náramok sekaný klasik 18cm

Obvod náramku je 18 cm.

Náramok je z leštených tromlovaných kameňov v tvare nepravidelných sekaných zŕn navlečených na gumičke.

#ShowMore#

Mesačný kameň "Adulár" - prírodný kameň/minerál

Mesačný kameň privoláva zrozumiteľné živé sny, najmä počas splnu, tradične sa používa na zvyšovanie duševných schopností a rozvíjanie vešteckého umenia. Ukľudňuje emócie a zvyšuje citovú inteligenciu.

Mesačný kameň prináša hlboké citové zotavenie, pomáha ukľudniť hyperaktívne deti. Pôsobí priaznivo na tráviaci a reprodukčný systém, pomáha vstrebávať živiny a zadržiavať tekutiny. Má pozitívny vplyv na počatie, tehotenstvo, pôrod a kojenie. Elixír z mesačného kameňa sa tradične používal pri nespavosti a námesačnosti.

Používanie Mesačného kameňa je všestranné, používa sa vo forme meditačných kameňov, položením na čakrové centrá, nosením vo forme náramkov, náhrdelníkov a príveskov, vhodný je aj ako dekorácia.

Krajina výskytu/pôvodu: Srí Lanka, Barma, India, Austrália, Madagaskar, Rusko, USA, Brazília, Rakúsko

Zverokruh: rak, ryby, kozoroh

Čakra: všetky podľa potreby

Vyrobila firma Perla, Banská Štiavnica

Každý kameň je jedinečný a preto sa Vami zakúpený náramok nebude tvarovo a farebne presne zhodovať s tým na ilustračnom obrázku.

Brúsené a leštené tromlovaním. Tromlovanie je technológia, ktorou sa opracúvajú kamene v špeciálnych bubnoch spolu s leštiacimi práškami. Výsledkom sú kvalitné, vysokoleštené kamene - polodrahokamy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu