Spratek Zdeňka Jordánová

Láska je nad všetkým. Je všade a v každom! Je to prirodzený a normálny stav. Stojí za to pracovať na sebe, aby sme ju pocítili…

Je v každom z nás! Pokiaľ sa pre ňu však rozhodneme. Pokiaľ sa ale nerozhodneme, potom je za tým jedine a jedine SPRATEK! Je tiež v každom z nás! Teda, vyberte si…

 

Skladom (1 ks)
Kód: 900202
€10,51 / ks €9,55 bez DPH

Názov: Spratek

Podtitul: aneb "A bude to podle mne"

Tá neskrotná túžba nášho ega mať veci podľa seba, i tie, čo nejdú, nás núti ničiť seba samých a následne i druhých. Nejde nám o veci ako také, ale o nekončiacu a ničím neukojiteľnú túžbu mať pravdu. Vykročte na cestu za dobrodružstvom!

#ShowMore#

Nájdite a pristihnete svojho Spratka, chyťte ho za pačesy a zneškodnite. Skoncujte s ním. Nemusí byť vždycky po vašom, a napriek tomu to môže byť príma. Nemusíte od druhých dostať zakaždým presne to, čo chcete a ako to chcete, napriek tomu vám s nimi môže byť dobre.

Kniha je určená Vám, ktorí sa nebojíte pozrieť sa na to, čo je naozaj schované za vašimi problémami a za vašou údajnou bolesťou, ktorú vytvárate vo svojom živote, tak ako určite viete len a len vy sami svojimi postojmi a spôsobom myslenia.

Možno si myslíte, že v knihe bude rozprávanie o neposlušných a divokých deťoch, ktoré si právom zaslúžia toto pomenovanie. Nemýľte sa! Bude to rozprávanie o vás, o vašom živote, o vašej večnej a nikdy nekončiacej túžbe mať pravdu - nech to stojí, čo to stojí.

Čím viac budete ochotní vidieť pravú podstatu veci, hlavne vašich postojov a rôznych motivácií, tým viac budete rásť a tým menej budete potrebovať, aby sa vám v čomkoľvek klamalo.

SPRATEK!!! Naše ego riadi náš život. Je to naša vlastná hra, ktorú hráme o svoj život. Chceme život vyhrať, a pritom ho prehrávame. Táto hra je umelý cieľ. Ak dokážeme svojho Spratka nájsť, chytiť, zbaviť ho moci nad nami a nakoniec sa s ním láskyplne rozlúčiť, môžeme naozaj začať žiť.  

Jazyk: český

Autor: Zdeňka Jordánová

Počet strán: 212

Väzba: pevná

Rozmer: 118 x 172 mm

Hmotnosť: 240 g

Vydavateľstvo: Vodnář, 2009

ISBN: 978-80-7439-001-2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu