Poznej svůj cíl Zdeňka Jordánová

Život je plný príležitostí a lekcií. Náš život je výsledok tej najvyššej tvorby každého z nás. Nevzdávajte to a tvorte! Každý máme svoju jedinečnú úlohu, ktorú na nejakej úrovni poznáme. Ak necítite zatiaľ pocit naplnenia, choďte ďalej. Choďte ďalej tak ďaleko, pokiaľ nebudete fascinovaní a nadšení svojimi možnosťami. 

Prejavte sa! Každá vaša myšlienka je súčasťou myšlienok všetkých! Každá vaša myšlienka tvorí a ovplyvňuje svet. Ste preto preto jeho dôležitou súčasťou. Prejavte sa! Máte čo povedať a svet na vás čaká! Poznajte svoj cieľ! Staňte sa hviezdou svojho života! Choďte vo svojom vlastnom svetle a ostatní sa pridajú tiež!

Skladom (1 ks)
Kód: 900672
€10 / ks €9,09 bez DPH

Kniha rozpráva o životných súvislostiach a upozorňuje na základnú úlohu každého človeka - prejaviť sa! Každý z vás je jedinečná a nádherná bytosť, so svojím jedinečným cieľom. "Poznej svůj cíl" je základná motivácia každej bytosti, je prejavením sa a poznaním seba samého.

Ak sa naozaj zaujímate o svoj život, ak skúmate súvislosti a máte stále chuť "vedieť viac", ste svojim životom nadšení a naplnení. Ponorte sa preto i vy do knihy plnej "neuveriteľných" príbehov, náhod a súvislostí, pretože túžba poznať a naplniť svoj životný cieľ je základnou motiváciou k životu. Ak sa vám nepáči váš život, zmeňte ho, len vy máte tú moc...

Názov: Poznej svůj cíl

Jazyk: český

Autor: Zdeňka Jordánová

Počet strán: 169

Väzba: pevná

Rozmer: 119 x 172 mm

Hmotnosť: 210 g

Vydavateľstvo: Vodnář, 2012

ISBN: 80-86226-56-5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie