Poznej svůj cíl Zdeňka Jordánová

Život je plný príležitostí a lekcií. Náš život je výsledok tej najvyššej tvorby každého z nás.

Nevzdávajte to a tvorte! Každý máme svoju jedinečnú úlohu, ktorú na nejakej úrovni poznáme. Ak necítite zatiaľ pocit naplnenia, choďte ďalej.

Choďte ďalej tak ďaleko, pokiaľ nebudete fascinovaní a nadšení svojimi možnosťami. 

 

Skladom (1 ks)
Kód: 900672
€10 / ks €9,09 bez DPH

Názov: Poznej svůj cíl

Prejavte sa! Každá vaša myšlienka je súčasťou myšlienok všetkých! Každá vaša myšlienka tvorí a ovplyvňuje svet. Ste preto preto jeho dôležitou súčasťou. Prejavte sa! Máte čo povedať a svet na vás čaká! Poznajte svoj cieľ! Staňte sa hviezdou svojho života! Choďte vo svojom vlastnom svetle a ostatní sa pridajú tiež!

#ShowMore#

Kniha rozpráva o životných súvislostiach a upozorňuje na základnú úlohu každého človeka - prejaviť sa! Každý z vás je jedinečná a nádherná bytosť, so svojím jedinečným cieľom. "Poznej svůj cíl" je základná motivácia každej bytosti, je prejavením sa a poznaním seba samého.

Ak sa naozaj zaujímate o svoj život, ak skúmate súvislosti a máte stále chuť "vedieť viac", ste svojim životom nadšení a naplnení. Ponorte sa preto i vy do knihy plnej "neuveriteľných" príbehov, náhod a súvislostí, pretože túžba poznať a naplniť svoj životný cieľ je základnou motiváciou k životu. Ak sa vám nepáči váš život, zmeňte ho, len vy máte tú moc...

Jazyk: český

Autor: Zdeňka Jordánová

Počet strán: 169

Väzba: pevná

Rozmer: 119 x 172 mm

Hmotnosť: 210 g

Vydavateľstvo: Vodnář, 2012

ISBN: 80-86226-56-5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu