Smaragd Brazília tromlovaný kameň XL

Smaragd bol od nepamäti ctený ako najcennejší drahokam. Jeho hlboká zeleň sa prihovára nášmu srdcu.

Symbolizuje očistu, regeneráciu a prepojenie matérie s duchovnom. Prečisťuje naše pocity a prebúdza v nás nadzmyslovú lásku.

Posilňuje našu pamäť a podporuje intelekt. Tíši stres, splín a trýznivé stavy depresie.

Skladom (1 ks)
Kód: 603108
€5,40 / ks €4,50 bez DPH

Smaragd tromlovaný kameň XL

SMARAGD- prírodný polodrahokam/minerál

#ShowMore#

Smaragd je veľmi chúlostivý minerál, ktorý na seba berie každé napätie, teda aj negatívne vibrácie nášho organizmu. Ak je z nás vychádzajúca energia silná, prudká a negatívna, a smaragd nie je starostlivo a pravidelne čistený, nie je schopný už do seba absorbovať. Dostáva pukliny a nakoniec sa môže stať, že pukne - v pravom zmysle slova exploduje. 

Krajina pôvodu: Brazília

Čakra: srdca, čela a temena

Zverokruh: lev

Očista: smaragd je veľmi chúlostivý minerál, ktorý na seba berie každé napätie, teda aj negatívne vibrácie nášho organizmu. Ak je z nás vychádzajúca energia silná, prudká a negatívna, a smaragd nie je starostlivo a pravidelne čistený, nie je schopný už do seba absorbovať. Dostáva pukliny a nakoniec sa môže stať, že pukne, že v pravom zmysle slova exploduje. 

Preto je treba smaragd po každom použití starostlivo čistiť vlažnou vodou a neprepínať jeho sily. Nečistiť ultrazvukom alebo parou, nevystavovať ho prudkým výkyvom teplôt a nabíjať ho len krátko na nepriamom slnku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu