Smaragd Brazília tromlovaný kameň XL

Smaragd bol od nepamäti ctený ako najcennejší drahokam. Jeho hlboká zeleň sa prihovára nášmu srdcu. Symbolizuje očistu, regeneráciu a prepojenie matérie s duchovnom. Prečisťuje naše pocity a prebúdza v nás nadzmyslovú lásku. Posilňuje našu pamäť a podporuje intelekt. Tíši stres, splín a trýznivé stavy depresie.

Smaragd je veľmi chúlostivý minerál, ktorý na seba berie každé napätie, teda aj negatívne vibrácie nášho organizmu. Ak je z nás vychádzajúca energia silná, prudká a negatívna, a smaragd nie je starostlivo a pravidelne čistený, nie je schopný už do seba absorbovať. Dostáva pukliny a nakoniec sa môže stať, že pukne - v pravom zmysle slova exploduje. 

Skladom (1 ks)
Kód: 603108
€5,40 / ks €4,50 bez DPH

Smaragd - tromlovaný kameň XL

SMARAGD- prírodný polodrahokam/minerál

Krajina pôvodu: Brazília

Čakra: srdca, čela a temena

Zverokruh: lev

Očista: smaragd je veľmi chúlostivý minerál, ktorý na seba berie každé napätie, teda aj negatívne vibrácie nášho organizmu. Ak je z nás vychádzajúca energia silná, prudká a negatívna, a smaragd nie je starostlivo a pravidelne čistený, nie je schopný už do seba absorbovať. Dostáva pukliny a nakoniec sa môže stať, že pukne, že v pravom zmysle slova exploduje. 

Preto je treba smaragd po každom použití starostlivo čistiť vlažnou vodou a neprepínať jeho sily. Nečistiť ultrazvukom alebo parou, nevystavovať ho prudkým výkyvom teplôt a nabíjať ho len krátko na nepriamom slnku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie