Jaspis červený JAR tromlovaný kameň XL

Najbežnejší a najznámejší jaspis, zvaný červený, je nositeľom životodárnej energie. Jeho zemitá farba aktivuje našu vôľu, odvahu a vytrvalosť. Bol označovaný za matku všetkých kameňov, sprostredkovávajúci elementárnu silu, múdrosť a trpezlivú chápajúcu lásku Zeme. Jeho hutná vibrácia a očistná energia nás vedie k nezištnosti a skromnosti, súcitu, pochopeniu a trpezlivosti. Podporuje prirodzenú túžbu činiť dobro.

Má širokú škálu liečebných účinkov. Posilňuje krvný obeh, lieči žalúdočné a zažívacie problémy. Aktivuje činnosť pečene, žlčníka, sleziny a slinivky. Ovplyvňuje liečbu obličiek a močového mechúra. Pomáha pri nepravidelnej menštruácii a podporuje pôrod. Tíši krvácanie a pomáha pri hemoroidoch. Je účinný pri epileptických záchvatoch a dne.

Skladom (5 ks)
Kód: 602940
€2,52 / ks €2,10 bez DPH

Jaspis červený JAR - tromlovaný kameň XL

Rozmer: XL (cca 3 - 4,5 cm) 

JASPIS - prírodný kameň/minerál

Krajina pôvodu: JAR

Čakra: podľa farieb a vlastností
Znamenie zverokruhu: Panna, Vodnár, Ryby

Očista: čistíme niekoľko minút pod prúdom vlažnej vody alebo cez noc v miske s vodou, najlepšie spoločne s krištáľom. Nakoľko nie je jaspis chúlostivý ani na prudké svetlo, ani na teplo, môžeme ho ľubovoľne dlho nabíjať na priamom slnku.

Každý kamienok je jedinečný a preto sa Vami zakúpený kameň nemusí tvarovo zhodovať s tým na ilustračnom obrázku.

Brúsené do nepravidelných tvarov tromlovaním. Tromlovanie je technológia, ktorou sa opracúvajú kamene v špeciálnych bubnoch spolu s leštiacimi práškami. Výsledkom sú kvalitné, vysokoleštené kamene - polodrahokamy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: