PALMORUŽOVÁ 100% silica prírodný esenciálny olej

Pôsobí antibakteriálne pri črevných infekciách vyvolaných baktériami. Pomáha pri stavoch nechutenstva a podporuje trávenie. Harmonizuje, dodáva energiu, zlepšuje náladu a spánok. Napomáha udržať čistú a jasnú myseľ.

Je ideálna ako dezinfekcia. Je vhodná najmä pre zrelú, suchú a mastnú pleť so sklonom k akné. Pri dlhodobom používaní pomáha vyhladzovať jemné vrásky. Na pleť má antiseptické a posilňujúce účinky. Reguluje činnosť mazových žliaz, znižuje krvný tlak a uvoľňuje kŕče.

Vôňa je veľmi podobná vôni ruže, jej aróma je svieža, príjemná a jemne kvetinová, trávovitá, gerániovitá. Karina pôvodu: India.

Výrobca odporúča do aromalampy: kombinácia s bergamot, citrón, pačuli, ylang-ylang, levanduľa a santalové drevo.; na masáž: 3 - 12 kvapiek zmiešať v 50ml panenského rastlinného oleja;a dávajte si pozor: nepoužívajte neriedené na kožu, uschovajte pred deťmi a chráňte oči.

Skladom (1 ks)
Kód: 401667
Značka: Saloos
€4,30 / ks €3,58 bez DPH

PALMORUŽOVÁ 100% silica - prírodný esenciálny olej

Z esenciálnych olejov sa pôsobením tepla postupne uvoľňujú molekuly vonnej látky, šíria sa vzduchom a navodzujú v našom tele priaznivé procesy. Keďže prechádzajú pľúcami i pokožkou do celého tela, je dôležité, aby bol olej naozaj kvalitný a na rýdzo prírodnej báze.

Skutočne 100% prírodné esenciálne oleje značky Saloos patria medzi najkvalitnejšie na trhu. Každý esenciálny olej prechádza najprísnejšími laboratórnymi testami a musí splniť náročné výstupné kritériá. Syntetické oleje vyrobené chemickou cestou v laboratóriách nemôžu nikdy nahradiť jedinečné účinky čisto prírodných olejov.

Objem balenia: 10 ml 
Vyrobené v Českej republike firmou M+H s.r.o.

Ako používať esenciálne oleje:

Inhalácia - Aromalampa:
Pridajte do vody v aromalampe 3-8 kvapiek oleja a zapáľte plameň sviečky. Silice priestor prevonia a osvieži, zároveň pohltí pachy. Nechajte miestnosť prestúpiť vôňami linúcimi sa z nádobky s prírodnými olejmi postavené na radiátor alebo nakvapkaným éterickým olejom na papierovú vreckovku.
Kúpeľ:
Rozmiešajte 3-10 kvapiek oleja v 1dcl mlieka či lyžičke medu vo vani s vodou s teplotou 35-37 ° C. Pre dosiahnutie maximálneho efektu sa odporúča kúpeľ po dobu 15-20 minút.
Masáž:
Zmiešajte 10-25 kvapiek oleja s 50 ml rastlinného oleja.  Tam, kde je nutné dodržať nízke koncentrácie, postačí 3-5 kvapiek esenciálneho oleja do 50 ml základného oleja.
Sauna:
10-20 kvapiek prevonia priestor sauny sýtu prírodou a povzbudí psychiku aj očistné telesné procesy. Póry v pokožke sú vplyvom saunovanie rozšírené a vďaka tomu prijímajú prírodné éterické látky so zvýšenou intenzitou.

Upozornenie: 

Určené len na vonkajšie použitie. Uschovajte pred deťmi, chráňte oči. Nepoužívať neriedené na kožu. Vyššia koncentrácia môže pôsobiť toxicky a omamne. Pred masážou sa odporúča vykonať test znášanlivosti oleja v masážnej zmesi na predlaktí. Niektoré esenciálne oleje nie sú vhodné pre tehotné ženy.

Pri problémoch s krvným tlakom si kupujte éterické oleje, ktoré vaše ťažkosti tlmia, nie podporujú. Po masáži prípravky, ktoré obsahujú niektoré esenciálne oleje, napr. bergamot, litsea cubeba alebo pomaranč, sa vyvarujte slneniu, ktoré môže spôsobiť škvrny na koži. Olej jalovec a santalové drevo nie sú vhodné pre pacientov s obličkovými ťažkosťami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: