Matcha Green Tea Tian Hu Shan zelený čaj

Vypestovaný v horách Tian Hu Shan v čínskej provincii Fujian a pomletý na prášok.

Zelený čaj Matcha má podľa tradičnej východnej kultúry pozitívne zdravotné účinky. Zvyšuje energiu bez vedľajších účinkov, duševnú ostražitosť a pohodu. Pomáha spaľovať tuky a urýchľuje metabolizmus. Má silné antibakteriálne a antivírusové účinky. Je silný aj v boji proti rakovine a pri jej prevencii. Spomaľuje starnutie kvôli vysokému obsahu antioxidantov. Znižuje hodnoty zlého LDL cholesterolu a cukru v krvi.

Obsahuje vysoký obsah antioxidantov, vitamínov a minerálov. Okrem toho, že je vhodný aj na samotné pitie, má svoje zastúpenie aj v kuchyni do koláčov, zmrzliny chladených nápojov, čokolády a podobne.

Skladom (9 ks)
Kód: 12443
Značka: Tea Market
€8,14 / ks €6,78 bez DPH

Hmotnosť dózy: 80 g

Zloženie: zelený čaj pomletý na prášok

Výrobca neuvádza žiadne alergény. Alergikom však odporúčame pri prvom užití zvýšenú opatrnosť!

Návod na prípravu/užívanie, dátum výroby/spotreby a šarža sú uvedené na obale výrobku.

Po otvorení treba skladovať v chladničke

Krajina pôvodu surovín: Čína

Dodávateľ: Ivan Paľaga, Tea Market

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tea Market vznikol z lásky k čaju v roku 2007. Založil ho milovník čaju Andrej Jankuliak, ktorý taktiež založil spoločnosť Anja s.r.o. v roku 1991, ktorá je dovozcom časti ich sortimentu. Dnes je Tea Market rodinnou firmou, ktorá prevádzkuje veľkoobchod a maloobchod s kvalitným čajom, čajovým príslušenstvom z porcelánu, keramiky, bambusu, extraktami zo živých rastlín Herba Vitalis, zázvorovými cukríkmi a knihami.

Milujú čaj ~ milujujú prírodu. Neustále ponuku s láskou a nadšením rozširujú o kvalitné čaje a prírodné produkty, ktoré svojou chuťou a pôsobením obohatia organizmus človeka tak po fyzickej, ako aj duševnej stránke. Ich misiou je šíriť dobrú energiu prostredníctvom čaju a prírodných doplnkov a pomáhať ľuďom uzdraviť sa prírodnou cestou.