Gunpowder Special zelený perlový čaj

Zelený čaj, ktorý je preslávený svojím originálnym tvarom. Po spracovaní je zavinutý do tmavých zrniek, pripomínajúcich guličky pušného prachu. Udržiava si tak odolnosť voči starnutiu a vstrebávaniu pachov. Je jedným z najznámejších spomedzi čínskych čajov. Jeho žlto zelený nálev má príjemnú ostrú horko sladkú chuť, s mierne dymovou dochuťou, ktorá pretrváva na jazyku. Doporučuje sa ako prevencia proti zubnému kazu a na povzbudenie organizmu.

Skladom (2 ks)
Kód: 12431
Značka: Tea Market
€3,58 / ks €2,98 bez DPH

Príprava: 1 lyžičku čaju zalejeme 250 ml vody, lúhujeme 2-3 minúty.

Hmotnosť obsahu: 125 g

Zloženie: Gunpowder Special – Perlový zelený čaj "Pušný prach"

Výrobca neuvádza žiadne alergény. Alergikom však odporúčame pri prvom užití zvýšenú opatrnosť!

Dátum výroby/spotreby a šarža sú uvedené na obale výrobku.

Krajina pôvodu surovín: Čína

Tento čaj pochádza z čínskej provincie Anhui.

Výrobca: Ivan Paľaga - Tea Market 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tea Market vznikol z lásky k čaju v roku 2007. Založil ho milovník čaju Andrej Jankuliak, ktorý taktiež založil spoločnosť Anja s.r.o. v roku 1991, ktorá je dovozcom časti ich sortimentu. Dnes je Tea Market rodinnou firmou, ktorá prevádzkuje veľkoobchod a maloobchod s kvalitným čajom, čajovým príslušenstvom z porcelánu, keramiky, bambusu, extraktami zo živých rastlín Herba Vitalis, zázvorovými cukríkmi a knihami.

Milujú čaj ~ milujujú prírodu. Neustále ponuku s láskou a nadšením rozširujú o kvalitné čaje a prírodné produkty, ktoré svojou chuťou a pôsobením obohatia organizmus človeka tak po fyzickej, ako aj duševnej stránke. Ich misiou je šíriť dobrú energiu prostredníctvom čaju a prírodných doplnkov a pomáhať ľuďom uzdraviť sa prírodnou cestou.