Léčivé květy Diane Steinová

Kvety sú nielen krásne, ale môžu aj liečiť, ale predovšetkým upokojiť myseľ a celkovo harmonizovať.


 

Skladom (1 ks)
Kód: 901238
€11,22 / ks €10,20 bez DPH

Názov: Léčivé květy

Bylinka sa dá použiť k liečeniu nejakej choroby, kvetinovú esenciu je možné aplikovať pri mnohých rôznych chorobách, tak aby pacientovi pomohla jeho nepohodlie trpezlivo znášať, alebo aby podporila samoliečebné schopností tela v priebehu liečby.

#ShowMore#

Bádatelia na poli liečenia s kvetmi, ktorí nadviazali na prácu dr. Bacha z tridsiatych rokov minulého storočia, vyvinuli jednoduchšie metódy prípravy esencií a skúmali liečivé účinky ďalších kvetov.

Na kráse našej planéty Zem sa však podieľajú taktiež drahé kamene, a aj oni vyžarujú silné liečivé energie. Autorka knihy je objaviteľkou jedinečnej metódy, kedy pri výrobe esencií využíva práve i zodpovedajúce liečivé kamene. Výsledné esencie sú potom omnoho účinnejšie.

Informácie a návody k domácemu využitiu 350 rôznych kvetov. U každého je uvedený latinský názov, farba a to, na ktorú čakru prevažne pôsobí. U každého kvetu je tiež uvedená skupina drahých kameňov, ktoré sa dajú pri výrobe esencie použiť pre podporu a posilnenie jej liečivých vlastností.

Kvetinové esencie je možné aplikovať pri rôznych chorobách, pomôžu pacientovi k stíšeniu mysle, k podpore samoliečebných schopností tela v priebehu liečby. Liečba s kvetmi, metódy prípravy esencií. Kvetinová esencia je energetický otlačok kvetiny, žiadna časť rastliny sa pri liečbe nepoužíva, pôsobí viac na duši než na telo.

Jazyk: český

Autor: Diane Steinová

Originálny názov: Healing flowers A-Z

Preklad: Miroslav Kokinda

Počet strán: 198

Väzba: pevná

Rozmer: 143 x 205 mm

Vydavateľstvo: Volvox Globator, 2013

ISBN: 978-80-7207-893-6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu