Soľná lampa elektrická s podstavcom Vajíčko 3,3 kg

Soľná lampa so žiarovkou a elektrickým káblom. Zlepšuje dýchanie, spánok a náladu. Redukuje symptómy astmy a stresu. Pomáha pri relaxácii, meditácii a v boji proti elektromagnetickému smogu, ktorý vyžarujú počítače, televízory, telefóny, mikrovlnky... 

 

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 603370
Značka: AWG
€51,50 / ks €42,92 bez DPH
Kategória: Svietniky
Položka bola vypredaná…
603370 Solna lampa Vajicko
KREHKÉ

Soľná lampa elektrická s podstavcom vajíčko 3,3 kg

Blahodárne účinky lampy ocenia ľudia trpiaci alergiami, astmou a dýchacími problémami. Dôkazom sú liečebné sanatória v opustených soľných baniach.

#ShowMore#

Himalájska soľná lampa očistí vzduch a dodá energiu do domácnosti. Oranžová žiara ju zároveň premení na oázu relaxu a pokoja. Je veľmi vhodná do detskej izby. Vylepší vzduch a jemné svetlo pomôže deťom zvládať strach z tmy.

Praktikujúci majstri Feng shui tvrdia, že pravidelné používanie soľných lámp, vás dokáže navždy zbaviť nespavosti, nadmernej nervozity, pocitov únavy a nedostatku koncentrácie. Životná energia bude v plnej sile. Budete sa prebúdzať v dobrej forme, s chuťou do života. 

Soľné lampy sa zhotovujú z prírodných blokov krištáľov soli, ktorá sedimentovala a vykryštalizovala v suchom období prvohôr pred približne 260 mil. rokmi v centrálnej časti Himalájí. Soľný kameň je upravovaný do tvaru lampy s vnútorným otvorom na čajovú sviečku. Opracováva sa ručne a preto má každá lampa svoj originálny tvar, vlastnú vnútornú štruktúru a jedinečný farebný odtieň.

Balenie obsahuje:

- 15w klasickú žiarovku

- sieťový kábel dlhý 1,6 m s priebežným vypínačom, ukončený objímkou na žiarovku so závitom E14

- Soľná lampa:
 

Hmotnosť: 3,3 kg
 

Rozmer cca: výška 19 cm a šírka 12 cm.
 
Krajina pôvodu: Pakistan – Himaláje

Ako používať soľnú lampu:

Najlepšie výsledky dosiahnete ak ju necháte svietiť čo najčastejšie a budete mať viac kusov v izbe, v ktorej trávite najviac času. Ak riešite sezónne alergie, nech svieti celý deň pri zatvorených dverách a oknách. Himalájska soľná lampa vám vydrží dlhé roky, stačí v prípade potreby iba vymeniť vypálenú žiarovku.
Odporúčame používať klasickú žiarovku (namiesto úspornej), ktorá pri svietení produkuje viac tepla (podobne ako kahanec) potrebného na lepšie uvoľnenie zdraviu prospešných inhalačných aerosólov do ovzdušia.

Upozornenie:

Soľné lampy neodporúčame umiestňovať do vlhkého prostredia, nedávajte pod vodu, neponárajte do vody. Stačí iba jemne utrieť od prachu. Odporúčame použiť korkovú alebo inú podložku. Ak dlhodobo nepoužívate Himalájsku lampu, vypojte ju zo zástrčky.

Zloženie: Himalájska soľ

Výrobca: AWM, Ltd

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu