Dalajlamova kočka a umění příst David Michie

Kým dalajláma odíde na prednáškové turné do Ameriky, dá svojej milovanej mačke Jeske (JSK, Její Svatost Kočka) určitú úlohu: objaviť pravú príčinu šťastia. Plnenie úlohy zavedie mačku do netušených dobrodružstiev!

 

Skladom (2 ks)
Kód: 902699
€11,84 / ks €10,76 bez DPH
Box Upozornenie

Názov: Dalajlamova kočka a umění příst

Napínavá naháňačka ulicami McLeod Gandže ju dovedie k nečakanému zisteniu o tom, aká nebezpečná je sebestrednosť. Stretnutie s tajomným jogínom Tarčinom jej odhalí vlastnú minulosť – čo má dramatické následky pre nás všetkých. Útržky rozhovorov, ktoré vypočuje v Himalájskej literárnej kaviarni, jej pomôžu odhaliť podobnosti medzi vedou a buddhizmom v kľúčovej téme šťastia – či už pri tom počúva vážených univerzitných profesorov a psychológov, vysoko postavených lámov alebo slávnych spisovateľov. Iskrivá múdrosť, srdečnosť a kvapka huncútstva v Dalajlamovej kočke a umění příst nám čarovným spôsobom ukazuje, prečo sa z Jesky stáva jedna z najmilovanejších mačiek na svete.

#ShowMore#

Aký je teda skutočný dôvod pradenia? Toto tajemstvo dalajláma šeptom prezradí, keď sa vráti z cesty – len ušiam Jesky a tým, s ktorými má jeho mačka karmické spojenie… čo ste, milí čitatelia, práve vy!

Jazyk: český

Autor: David Michie

Originálny názov: The Dalai Lama's Cat and Art of Purring

Preklad: Petra Vlčková

Počet strán: 256

Väzba: pevná

Rozmer: 130 x 195 mm

Hmotnosť: 302 g

Vydavateľstvo: Synergie, 2014

ISBN: 978-80-7370-286-1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu