Povzbudenie mysle 100 g

Pupočník ázijský posilňuje koncentráciu a zlepšuje pamäť. Ďumbier lekársky povzbudzuje pri únave a ospalosti. Withania opojná uvolňuje stres a zvyšuje. psychickú odolnosť.

Škoricovník cejlónsky podporuje krvný obeh a osviežuje telo i myseľ. Kardamovník obecný podporuje činnosť nervovej sústavy. Glycyrrhiza glabra upokojuje nervový systém.

Skladom (3 ks)
Kód: 12520
Značka: Everest Ayurveda
€5,70 / ks €4,75 bez DPH €57 / 1 kg

Povzbudenie mysle 100 g

Tibetský lámovia používajú kombináciu týchto himalájskych bylín už po celé stáročia. V "Štyroch lekárskych tantrách" tibetskej medicíny sa uvádza, že povzbudzuje organizmus, prináša súcit a rozvíja múdrosť.

#ShowMore#

Ayurvéda - tradičný hinduistický ucelený systém zdravotnej starostlivosti, pochádzajúci z územia Himalájí, uznaný Svetovou zdravotníckou organizáciou, ktorej hlavným cieľom je najmä prevencia ochorení. Vďaka správne zvoleným bylinným preparátom a upravenému jedálnemu lístku si môžete upevniť svoje zdravie a predĺžiť život.

Príprava: jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2g) nechajte 3-5 minút povariť alebo zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vyluhovať

Hmotnosť obsahu: 100 g

Zloženie: pupočník ázijský, ďumbier lekársky, withania opojná, škoricovník cejlónsky (kôra), kardamovník obecný, glycyrrhiza glabra, šachor okrúhly, voňatka citrónová

Odporúčaná dávka: 2-3 šálky za deň

Vyrobil: Everest Ayurveda ltd., Káthmandu, Nepál


S týmto produktom nie je možné uvádzať žiadne neschválené výživové a zdravotné tvrdenia. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskom lekárstve, zdravom spôsobe života, užívaní himalájskych bylín a vnútornom rozmere človeka. V Českej republike a na Slovensku bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ajurvédským lekárom Dr. Kam Dev Jha a doktorom biotechnologie Sureshom K. Sahom.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemnú pobočku na Slovensku so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.

Späť do obchodu