Malachit Kongo náramok sekaný klasik 18cm

Prináša ochranu, silu, pokoj, obchodný úspech a lásku. Receptívny kameň, priradený planéte Venuši a elementu Zeme. Je to silný ochranný kameň, hlavne u detí slúži ako ochrana proti pádom.

 

Skladom (8 ks)
Kód: 602856
€10,80 / ks €9 bez DPH

Malachit Kongo náramok sekaný klasik 18cm 

Leštené kamene v tvare nepravidelných sekaných zŕn, navlečené na gumičke. Dľžka náramku je 16-18 cm.

Čistí čakry, otvára srdce nepodmienenej láske, vyťahuje na povrch psychosomatické problémy. Lieči traumy spojené so sexom v minulých životoch, pomáha pri dyslexii, zvyšuje intuíciu.

#ShowMore#

Ochraňuje na cestách, pohlcuje negatívnu energiu a odoberá z tela znečisťujúce látky. Neutralizuje rádioaktívne žiarenie a elektromagnetické znečistenie.

Malachit upokojuje nervovú sústavu a podporuje pokojný spánok. Pri obchodných jednaniach pomáha uzatvárať dobré obchody.

Lieči pohlavnú nerovnováhu, hlavne u žien a pomáha pri pôrode. Pomáha na astmu, zlomeniny, závrate, slinivku, slezinu, epilepsiu, artritídu a opuchy kĺbov. Posilňuje imunitný systém a podporuje detoxikáciu pečene.

Krajina výskytu/pôvodu: Kongo 

Brúsené a leštené tromlovaním. Tromlovanie je technológia, ktorou sa opracúvajú kamene v špeciálnych bubnoch spolu s leštiacimi práškami. Výsledkom sú kvalitné, vysokoleštené kamene - polodrahokamy.

Nakoľko je malachit citlivý na kozmetiku a pot, stráca lesk, nemali by sme ho trvale nosiť na tele. Po očiste vodou kameň okamžite osušíme. Na horskom krištáli ho nabíjame niekoľko hodín na dennom svetle.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu