Jaspis obrázkový srdiečko náramok handmade

Nádherná ručná práca kombinujúca vŕtaný kameň s prepletanou kožou.

Jaspis prináša pokoj, oporu a pomoc v strese, je ochranným kameňom pred fyzickými aj duševnými rizikami.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 602924
€6,27 / ks €5,23 bez DPH

Jaspis obrázkový náramok handmade

JASPIS - prírodný kameň/ minerál

#ShowMore#

Dodáva energiu, udáva sa, že jaspis zmierňuje pôrodné bolesti, podporuje trávenie, funkcie pohlavných orgánov a obehový systémpredlžuje sexuálnu rozkoš.
 

Pohlcuje negatívnu energiu, dodáva odvahu k naplneniu všetkých zámerov. Pomáha pri riešení konfliktov, zvyšuje organizačné schopnosti, podporuje rýchle uvažovanie a predstavivosť. Potláča túžby a rozmary, prináša šťastie.

Obrázkový jaspis má receptívnu energiu, je priradený planéte Saturn a elementu zeme. Je úzko spätý so zemou, podporuje a rozvíja koreňovú čakru. Rozpráva pomocou svojich obrázkov posolstvo minulosti, vynáša na povrch potlačené pocity, vinu, nenávisť, lásku a prináša poučenie do ďalšej fázy života. Prináša pokoj, odstraňuje strach, čistí obličky a podporuje imunitný systém.

 

Čakra: podľa farieb a vlastností

Znamenie zverokruhu: Panna, Vodnár, Ryby

Očista: čistíme niekoľko minút pod prúdom vlažnej vody alebo cez noc v miske s vodou, najlepšie spoločne s krištáľom. Nakoľko nie je jaspis chúlostivý ani na prudké svetlo, ani na teplo, môžeme ho ľubovoľne dlho nabíjať na priamom slnku.

Každý kamienok je jedinečný a preto sa Vami zakúpený kameň nemusí tvarovo zhodovať s tým na ilustračnom obrázku.

Brúsené do nepravidelných tvarov tromlovaním. Tromlovanie je technológia, ktorou sa opracúvajú kamene v špeciálnych bubnoch spolu s leštiacimi práškami. Výsledkom sú kvalitné, vysokoleštené kamene - polodrahokamy.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu