Jaspis leopardí náramok energetický

Jaspis leopardí svojimi oranžovohnedými škvrnami pripomína srsť leoparda. Kto je schopný odpútať sa od vonkajšieho videnia a sústrediť sa, Jaspis leopardí mu pomôže načúvať vnútornému hlasu.


Skladom (1 ks)
Kód: 603039
€9 / ks €7,50 bez DPH

Jaspis leopardí náramok energetický

V duchovnej rovine pomáha taktiež pri plnení karmických zmlúv, alebo duševných zmlúv uzavretých pred reinkarnáciou a upozorňuje na tie, ktoré nie sú vhodné, alebo treba zmeniť ich podmienky. Pozitívne pôsobí aj na psychiku, znižuje neistotu, lieči emočné telo, posilňuje zmysel pre vlastné ja. V oblasti emócií prekonáva vinu, strach, citový stres a dodáva pokoj.

#ShowMore#

Tento polodrahokam je mostom k najhlbším tajomstvám duality, pomáha pri vyrovnaní rovnováhy medzi svetlom a temnotou, učí chápať temnotu ako doplnok svetla a nie ako jeho nežiadúci protiklad.

Používanie Jaspisu je všestranné, používa sa vo forme meditačných kameňov, položením na čakrové centrá, nosením vo forme náramkov, náhrdelníkov a príveskov, vhodný je aj ako dekorácia.

Jaspis leopardí (SiO2) - prírodný kameň/minerál

Krajina výskytu/pôvodu: Mexiko

Vzhľad: kremenný druh žltohnedých až oranžových tónov prerastený svetlými kruhovými škvrnami.

Zverokruh: panna, vodnár, ryby

Čakra: podľa farby

Každý kameň je jedinečný a preto sa Vami zakúpený náramok nemusí tvarovo a farebne zhodovať s tým na ilustračnom obrázku.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu