Jaspis červený JAR náramok sekaný klasik

Jaspis prináša pokoj, oporu a pomoc v strese, je ochranným kameňom pred fyzickými aj duševnými rizikami, pohlcuje negatívnu energiu, dodáva odvahu k naplneniu všetkých zámerov, pomáha pri riešení konfliktov, zvyšuje organizačné schopnosti, podporuje rýchle uvažovanie a predstavivosť, potláča túžby a rozmary, privoláva šťastie.

 

Skladom (4 ks)
Kód: 602861
€3,90 / ks €3,25 bez DPH

Jaspis červený náramok sekaný

JASPIS - prírodný kameň/minerál

Náramok z leštených kameňov v tvare nepravidelných sekaných zŕn, navlečených na gumičke.

Dĺžka/obvod náramku je cca 16 - 18 cm.

#ShowMore#

Vyrobené na Slovensku.

Dodáva energiu, udáva sa, že jaspis zmierňuje pôrodné bolesti. Podporuje trávenie, funkcie pohlavných orgánov a obehový systém. Predlžuje sexuálnu rozkoš.

Čakra: podľa farieb a vlastností
Znamenie zverokruhu: Panna, Vodnár, Ryby

Očista: čistíme niekoľko minút pod prúdom vlažnej vody alebo cez noc v miske s vodou, najlepšie spoločne s krištáľom. Nakoľko nie je jaspis chúlostivý ani na prudké svetlo, ani na teplo, môžeme ho ľubovoľne dlho nabíjať na priamom slnku.

Každý kamienok je jedinečný a preto sa Vami zakúpený náramok nemusí tvarovo a farebne zhodovať s tým na ilustračnom obrázku.

Brúsené do nepravidelných tvarov tromlovaním. Tromlovanie je technológia, ktorou sa opracúvajú kamene v špeciálnych bubnoch spolu s leštiacimi práškami. Výsledkom sú kvalitné, vysokoleštené kamene - polodrahokamy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu