Fluorit Španielsko energetický náramok 18 cm


Fluorit uzemňuje a vstrebáva duchovnú energiu. Vďaka jeho pôsobeniu budete citlivejší na vyššiu duchovnú realitu a môžete dosiahnuť aj rýchlejšie duchovné precitnutie.

 

Skladom (7 ks)
Kód: 602039
€10,80 / ks €9 bez DPH

Fluorit Španielsko energetický náramok 18 cm

Energetický "Budhov" náramok - 22 pravidelných guľôčok z Fluoritu navlečených na gumičke. Dĺžka náramku je cca 18cm. Náramok sa dá podľa potreby upraviť rozviazaním uzla a posunutím gumičky. Priemer guľôčky je cca 8 mm

#ShowMore#

Energetický náramok je ukončený uzlom, ktorého vychádzajú dve gumičky. Tento koniec symbolizuje vychádzanie zlej energie. Sila a energia jednotlivých kameňov pôsobí liečivo a harmonizačne na telo i dušu. Čistia a harmonizujú čakry.

Na všetkých úrovniach súvisí s pokrokom a dáva každodennému životu rád. Jedná sa o kameň, ktorý dokáže zvládnuť chaos a opätovne uviesť do súladu telesnú, citovú i duševnú rovinu osobnosti. Fluorit uzemňuje a vstrebáva duchovnú energiu.

Súčasne pomáha sústrediť myseľ a spojiť ju s univerzálnym vedomím vesmíru. Fluorit dodáva stabilitu skupinám, ktoré stmeľuje k dosiahnutiu spoločného cieľa.

Fluorit „kameň géniov“

Krajina pôvodu: Čína

Čakra: všetky čakry

Astrológia: Ryby, modrý - znamenie Vodnára

Očista: Pod prúdom vlažnej vody, alebo cez noc v miske vody. Je citlivý na prudké svetlo, takže ho nabíjame v tieni, alebo v noci, za splnu spoločne s Krištáľom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu