Citrín Brazília náramok sekaný klasik 18cm

Mimoriadne blahodárne pôsobiaci krištáľ, je to šťastný a štedrý kameň. Predchádza nočným morám a zaisťuje príjemný spánok.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 603146
€7,20 / ks €6 bez DPH

Citrín Brazília náramok sekaný klasik 18cm

CITRÍN - prírodný kameň/minerál

#ShowMore#

Funguje ako účinný čistič a regenerátor, svojmu majiteľovi preposiela teplo, energiu a veľmi zvyšuje jeho tvorivé schopnosti. Pohlcuje, premieňa, rozptyľuje a uzemňuje negatívnu energiu. Melanchólia a negatívne emócie nemajú v jeho prítomnosti miesto. Podporuje duševné vedomie a dodáva príliv novej energie. Je ochranca aury, zavčas svojho majiteľa varuje a tým mu dáva dostatok času k akcii na vlastnú ochranu.

Čistí čakry – hlavne solar plexus, aktivuje činnosť korunnej čakry a zosilňuje intuíciu, prečisťuje vyššie úrovne osobnosti a uvádza ich do rovnováhy. Urovnáva vzťahy a spory v rodine či skupine, napomáha prijímať sa taký, akí sme, dodáva sebadôveru, potláča sebazničujúce sklony, zmierňuje precitlivelosť – hlavne na kritiku okolia. 

Je jedným z kameňov hojnosti, učí nás prilákať k sebe bohatstvo, prosperitu a úspech, poskytuje šťastie každému, kto ho vlastní.

Náramok z leštených kameňov v tvare nepravidelných sekaných zŕn, navlečených na gumičke.

Dĺžka/obvod náramku je cca 16 - 18 cm.

Vyrobené na Slovensku.

Čakra: pupočná, solar plexus

Znamenie zverokruhu: lev, blíženci, panna, býk

Očista: po každom použití citrín čistíme, rovnako ako ostatné kremenné druhy, vlažnou vodou, na rozdiel od krištáľu ho nabíjame na priamom slnku len krátko.

Každý kamienok je jedinečný a preto sa Vami zakúpený náramok nemusí tvarovo a farebne zhodovať s tým na ilustračnom obrázku.

Brúsené do nepravidelných tvarov tromlovaním. Tromlovanie je technológia, ktorou sa opracúvajú kamene v špeciálnych bubnoch spolu s leštiacimi práškami. Výsledkom sú kvalitné, vysokoleštené kamene - polodrahokamy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu