Citrín Brazília náramok sekaný klasik 18cm

Mimoriadne blahodárne pôsobiaci krištáľ, je to šťastný a štedrý kameň. Je jedným z kameňov hojnosti, učí nás prilákať k sebe bohatstvo, prosperitu a úspech, poskytuje šťastie každému, kto ho vlastní. Predchádza nočným morám a zaisťuje príjemný spánok.

Funguje ako účinný čistič a regenerátor, svojmu majiteľovi preposiela teplo, energiu a veľmi zvyšuje jeho tvorivé schopnosti. Pohlcuje, premieňa, rozptyľuje a uzemňuje negatívnu energiu. Melanchólia a negatívne emócie nemajú v jeho prítomnosti miesto. Podporuje duševné vedomie a dodáva príliv novej energie. Je ochranca aury, zavčas svojho majiteľa varuje a tým mu dáva dostatok času k akcii na vlastnú ochranu.

Čistí čakry – hlavne solar plexus, aktivuje činnosť korunnej čakry a zosilňuje intuíciu, prečisťuje vyššie úrovne osobnosti a uvádza ich do rovnováhy. Urovnáva vzťahy a spory v rodine či skupine, napomáha prijímať sa taký, akí sme, dodáva sebadôveru, potláča sebazničujúce sklony, zmierňuje precitlivelosť – hlavne na kritiku okolia. 

Skladom (8 ks)
Kód: 603146
€7,90 / ks €6,58 bez DPH

Citrín Brazília náramok sekaný klasik 18cm

CITRÍN - prírodný kameň/minerál

#ShowMore#

Náramok z leštených kameňov v tvare nepravidelných sekaných zŕn, navlečených na gumičke.

Dĺžka/obvod náramku je cca 16 - 18 cm.

Vyrobené na Slovensku.

Čakra: pupočná, solar plexus

Znamenie zverokruhu: lev, blíženci, panna, býk

Očista: po každom použití citrín čistíme, rovnako ako ostatné kremenné druhy, vlažnou vodou, na rozdiel od krištáľu ho nabíjame na priamom slnku len krátko.

Každý kamienok je jedinečný a preto sa Vami zakúpený náramok nebude tvarovo zhodovať s tým na ilustračnom obrázku.

Brúsené do nepravidelných tvarov tromlovaním. Tromlovanie je technológia, ktorou sa opracúvajú kamene v špeciálnych bubnoch spolu s leštiacimi práškami. Výsledkom sú kvalitné, vysokoleštené kamene - polodrahokamy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie