Ametrín Bolívia náramok sekaný klasik 18cm

Ametrín v sebe kombinuje vlastnosti ametystu a citrínu. Má rýchle a silné účinky. Vnáša do života jas, tvorivé spôsoby riešenie, posilňuje sústredenie. Odbúrava negatívne citové bloky. Chráni pred psychickými útokmi.

 
Skladom (4 ks)
Kód: 604027
€7,20 / ks €6 bez DPH

Ametrín Bolívia náramok sekaný klasik 18cm

AMETRÍN - prírodný kameň/minerál

Náramok z leštených kameňov v tvare nepravidelných sekaných zŕn, navlečených na gumičke.

#ShowMore#

Ametrín je kameň, ktorý očisťuje myseľ od stresov, napätia a upokojuje ju, pomáha zvyšovať znášanlivosť medzi ľuďmi, zbavuje predsudkov, podnecuje schopnosť rozhodovať sám o sebe a svojom živote.

Preniká ku koreňom problémov, silne očistný, odstraňuje z aury všetko negatívne a z tela všetko jedovaté. Čistič krvi, zdroj energie, regenerácia tela, posilňuje imunitný systém, lieči syndróm chronickej únavy, potláča stres, depresie, silné citové vzrušenie, poruchy trávenia, vredy, únavu, malátnosť a trvalé bolesti hlavy.

Rozmer: 18 cm

Krajina pôvodu: Brazília

Čakra: solar plexus, pupočná čakra

Očista: čistíme rovnako ako ostatné kremenné druhy, pod prúdom vody, alebo cez noc v miske. Na rozdiel od ametystu a citrínu znáša pomerne dobre priame slnko. 

Každý kamienok je jedinečný a preto sa Vami zakúpený náramok nemusí tvarovo zhodovať s tým na ilustračnom obrázku.

Brúsené do nepravidelných tvarov tromlovaním. Tromlovanie je technológia, ktorou sa opracúvajú kamene v špeciálnych bubnoch spolu s leštiacimi práškami. Výsledkom sú kvalitné, vysokoleštené kamene - polodrahokamy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu