Gotu kola vňať 50 g

Zlepšuje pamäť a pomáha pri Alzheimerovej chorobe. Odstraňuje stres, depresiu a stavy úzkosti. 

Zabezpečuje mentálnu bdelosť, zvyšuje imunitu a je účinná pri alergiách. 

 

Skladom (2 ks)
Kód: 13168
Značka: Grešík
€2,88 / ks €2,40 bez DPH

Gotu kola vňať 50 g

Príprava: Jedna až dve čajové lyžičky sa prelejú 1/4 litrom vriacej vody, nálev sa nechá v zakrytej nádobe 15 minút odstáť a scedí sa. Nálev sa pripravuje vždy čerstvý. Pije sa 1 – 2 x denne.

#ShowMore#

Zmierňuje akékoľvek bolesti, najmä bolesti hlavy vrátane migrén, priaznivo ovplyvňuje činnosť srdca a mozgu. Zvyšuje koncentráciu, predchádza infarktom a mozgovým príhodám, je vhodná aj pre rekonvalescenciu po mozgových príhodách.

Priaznivo vplýva na krvný obeh, zlepšuje mikrocirkuláciu v cievnych kapilárach a zabraňuje ukladaniu cholesterolu v cievach. 

Zloženie: gotu kola

Výrobca neuvádza žiadne alergény. Alergikom však odporúčame pri prvom užití zvýšenú opatrnosť!

Hmotnosť obsahu: 50 g

Návod na prípravu/užívanie, dátum výroby/spotreby a šarža sú uvedené na obale výrobku.

Vyrobila firma Valdemar Grešík - Natura s.r.o. v Českej republike.

=========================

Upozornenie: podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady Európskeho spoločenstva č. 1924/2006: Tento produkt nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. V prípade akýchkoľvek zdravotných problémov neodkladne navštívte lekára a vyhľadajte odbornú pomoc!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Valdemar Grešík - Natura vznikla v roku 1990 a dnes patrí medzi popredných českých výrobcov bylinných čajov, ovocných čajov, korenia, kvapiek, mastí, kúpeľov z liečivých bylin, potravinových doplnkov, džemov, muštov, a liehovín... Okrem toho distribuuje široký sortiment domácích aj zahraničných výrobkov so zameraním na čaje, čajové príslušenstvo, preparáty z bylín a ďalší sortiment určený pre lekárne a bylinkárstvo.

Späť do obchodu