Lipa kvet 50 g

Pôsobí ako prevencia proti prechladnutiu, posilňuje obranyschopnosť organizmu (imunitu), napomáha pri liečbe chrípky, znižuje horúčku (potopudné účinky), urýchľuje liečbu zápalu priedušiek, uľahčuje vykašliavanie a zmierňuje bolesti hrdla.

 

Skladom (3 ks)
Kód: 13023
Značka: Grešík
€3,83 / ks €3,19 bez DPH

Lipa kvet 50 g

Príprava: Jedna až dve čajové lyžičky sa zalejú 250ml vriacej vody, nálev sa nechá v zakrytej nádobe 15 minút odstáť a scedí sa. Pripravuje sa vždy čerstvý. Pije sa 1-2 x denne.

#ShowMore#

Prírodné diuretikum, pôsobí močopudne, vhodný pri liečbe ochorenia obličiek a močového mechúra. Znižuje žalúdočné kŕče, pomáha pri infekčných chorobách i pri črevných ťažkostiach. Pôsobí proti nespavosti, nervozite, migréne a podráždenosti.

Zloženie: lipa kvet

Výrobca neuvádza žiadne alergény. Alergikom však odporúčame pri prvom užití zvýšenú opatrnosť!

Hmotnosť obsahu: 50 g

Návod na prípravu/užívanie, dátum výroby/spotreby a šarža sú uvedené na obale výrobku.

Vyrobila firma Valdemar Grešík - Natura s.r.o. v Českej republike.

=========================

Upozornenie: podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady Európskeho spoločenstva č. 1924/2006: Tento produkt nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. V prípade akýchkoľvek zdravotných problémov neodkladne navštívte lekára a vyhľadajte odbornú pomoc!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Valdemar Grešík - Natura vznikla v roku 1990 a dnes patrí medzi popredných českých výrobcov bylinných čajov, ovocných čajov, korenia, kvapiek, mastí, kúpeľov z liečivých bylin, potravinových doplnkov, džemov, muštov, a liehovín... Okrem toho distribuuje široký sortiment domácích aj zahraničných výrobkov so zameraním na čaje, čajové príslušenstvo, preparáty z bylín a ďalší sortiment určený pre lekárne a bylinkárstvo.

Späť do obchodu