Divozel kvet 50 g

Vnútorne sa divozel využíva pri ochoreniach dýchacej sústavy a pri kašli na jeho zmiernenie.

Účinné látky v kvetoch umožňujú odkašliavanie a zmierňujú nepríjemný dráždivý kašeľ. 

 

Skladom (7 ks)
Kód: 12405
Značka: Grešík
€3,35 / ks €2,79 bez DPH

Divozel kvet 50 g

Príprava: Jedna až dve čajové lyžičky sa zalejú 250ml vriacej vody, nálev sa nechá zakrytej nádobe 15 minút odstáť a scedí sa. Pripravuje vždy čerstvý. Pije sa 1-2 x denne.

#ShowMore#

Čaje z kvetov divozelu sa používajú pri ochoreniach spojených so suchým kašľom a pri zápaloch horných dýchacích ciest, rovnako aj pri astme, zápale priedušiek alebo pri nadmernom chrapote. Pôsobí močopudne a protizápalovo a to tak v ústnej dutine a hrtane, ako aj v črevách.

Pri problémoch s tráviacim systémom uvoľní kŕče a používa sa aj pri zápaloch v žalúdku, pažeráku alebo črevách a pri poruchách spojených s hnačkami.

Zloženie: divozel veľkokvetý

Výrobca neuvádza žiadne alergény. Alergikom však odporúčame pri prvom užití zvýšenú opatrnosť!

Hmotnosť obsahu: 50 g

Návod na prípravu/užívanie, dátum výroby/spotreby a šarža sú uvedené na obale výrobku.

Vyrobila firma Valdemar Grešík - Natura s.r.o. v Českej republike.

=========================

Upozornenie podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady Európskeho spoločenstva č. 1924/2006: Tento produkt nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. V prípade akýchkoľvek zdravotných problémov neodkladne navštívte lekára a vyhľadajte odbornú pomoc!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Valdemar Grešík - Natura vznikla v roku 1990 a dnes patrí medzi popredných českých výrobcov bylinných čajov, ovocných čajov, korenia, kvapiek, mastí, kúpeľov z liečivých bylin, potravinových doplnkov, džemov, muštov, a liehovín... Okrem toho distribuuje široký sortiment domácích aj zahraničných výrobkov so zameraním na čaje, čajové príslušenstvo, preparáty z bylín a ďalší sortiment určený pre lekárne a bylinkárstvo.

Späť do obchodu