Motivace Marian Jelínek a Jiří Kuchař

Motivácia sa stala jedným z mýtov dnešnej doby. Na jej každodenné mantry sa premenili moc a zvýšený spoločenský tlak na výkonnosť v podobe konečného efektu - čísla, výsledok alebo množstvo zarobených peňazí.

K tomu, aby sa človek v súčasnej honbe za úspechom stal schopným konkurencie, potrebuje energiu. A často ju hľadá práve v motivácii.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 900931
€22,48 / ks €20,44 bez DPH

Názov: Motivace

Podtitul: Mýtus dnešní doby

Motivácia má slovný základ v latinskom slove movere, hýbať, pohybovať. Naznačuje smer ľudského počínania a konania, jeho hnaciu silu. Má mnoho najrôznejších podôb, prejavov a cieľov. Vedome, ale predovšetkým nevedome ovplyvňuje a riadi naše správanie omnoho viac, ako tušíme. Prekvapivo často je vnútorným motívom prekonanie existenciálneho strachu, úzkosti, choroby alebo bolesti.

#ShowMore#

Dnes okolo seba bežne počujeme: Motivujte nás! Jednotlivcov, tým, kolektív. Ako by sa za tými slovami skrývala nádej na získanie vonkajšej energetickej dotácie, ktorá sa dá do človeka pomocou múdrych, až klamlivých impulzov naprogramovať.

Táto kniha je o motivácii, ktorej hlavným spoločným menovateľom vo vzťahu k najrôznejším spôsobom našej sebarealizácie sú jeden a pol storočia platné slová svätého Augustina. Ponúka pohľad na motiváciu, vedomý si vnútorného tvorivého procesu a vnútorného radostného prežívania vlastnej duše.

Jazyk: český

Autor: Marian Jelínek a Jiří Kuchař 

Počet strán: 72

Väzba: pevná

Rozmer: 246 x 302 mm

Vydavateľstvo: Eminent, 2013

ISBN: 978-80-7281-458-9

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu