Jak se stát skutečným lídrem Daniel Goleman

K správnemu vedeniu ľudí nestačí mať len vysoké IQ. Okrem „obyčajnej" inteligencie totiž musí mať každý skutočný líder ešte inú inteligenciu - EMOČNÚ.
Skutočný líder by nemal len vydávať rozkazy, ale tiež viesť, inšpirovať, veriť svojim ľuďom natoľko, aby vedel delegovať úlohy, pracovať spoľahlivo a efektívne a byť svojim podriadeným príkladom.

Úspešný líder dokáže objaviť a podporiť v spolupracovníkoch to najlepšie. S vlastnosťami lídra sa nerodí každý, podľa autora knihy Daniela Golemana sa však dajú naučiť a trénovať.

Goleman predkladá rôzne štýly leadershipu a ich vhodné použitie ilustrujú príklady zo života. Budúci skvelí lídri zistia, ako v práci udržať sústredenú pozornosť a podávať čo najlepšie výkony. Objavia taktiež, prečo je tak dôležité počúvať nielen druhých, ale aj svoje vnútro. Ako Daniel Goleman hovorí, len spojenie vrodenej a emočnej inteligencie prináša úspech a pomáha stvoriť dokonalého lídra.

Skladom (1 ks)
Kód: 901605
€11,21 / ks €10,19 bez DPH

Názov: Jak se stát skutečným lídrem  

Podtitul: Proč hraje emoční inteligence tak důležitou roli?

Jazyk: český

Autor: Daniel Goleman

Originálny názov: What Makes Leader: Why Emotional Intelligence Matters

Preklad: Kateřina Orlová

Počet strán: 176

Väzba: pevná

Rozmer: 150×216 mm

Hmotnosť: 329 g

Vydavateľstvo: Metafora, 2015

ISBN: 978-80-7359-453-4

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie