A jde se na to! Michael Morris

My sme tí, na koho už celé veky čakáme! Všetko v nás a okolo nás je v procese zásadných zmien, či už to chceme alebo nie.

Vo vesmíre sa mení množstvo energií, čo má neprehliadnuteľný dopad na Zem, klímu aj na naše chovanie.

Stále viac ľudí si uvedomuje, že naša moderná spoločnosť a jej systémy hospodárenia sú na konci prirodzenej lehoty svojej trvanlivosti.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 901538
€15,40 / ks €14 bez DPH

Názov: A jde se na to!

Podtitul: Vytvořme nový svět ... kde se právě nacházíme, kdo jsme, a kdo bychom mohli být...

Na mnohých miestach planéty dochádza k demonštráciám, povstaniam či občianskym vojnám. Vzniká však aj stále viac organizácií, ktoré sa pokúšajú napraviť chyby spôsobené spiatočníckou ekonomikou a politikou, ktorá sa na hony vzdialila ľuďom, prírode a všetkému živému. Lenže, čo má človek robiť, aby udržal krok so svetom, ktorý sa mení čím ďalej rýchlejšie? Či tí, ktorí sú na Zemi pri moci, nie sú dnes až príliš mocní?

#ShowMore#

Tieto otázky kládlo Michaelovi Morrisovi veľa čitateľov, ktorí čítali jeho politický bestseller CO neSMÍTE VĚDĚT!. Autor v ňom popisuje, ako si pár stoviek mocných rodín už dve sto rokov uzurpuje všatky dôležité suroviny našej planéty a ako udáva smer svetovému dianiu skrz hospodárske a politické systémy. V knihe, ktorú práve držíte v rukách, píše o tom, ako sa môžeme vyhrabať z tohoto bahna, v ktorom sme uviazli.

Jazyk: český

Autor: Michael Morris

Originálny názov: Jetzt geht´s los!

Preklad: Zuzana Helešicová

Počet strán: 368

Väzba: mäkká

Rozmer: 145 x 207 mm

Hmotnosť: 466 g

Vydavateľstvo: Anch-books

ISBN: 978-39-8155-768-8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu