12 bran na cestě k osobnímu růstu Dan Millman

Duchovné cvičenia začínajú na zemi, nie vo vzduchu. Na ceste k osobnému rastu prejdete dvanástimi bránami, ktoré ponúkajú osvietenie. Podstatou knihy amerického spirituálneho učiteľa Dana Millmana je informácia, že vývoj človeka, jeho osobný a duchovný rast zahŕňa 12 brán, ktorými je treba prejsť. Je to neobyčajná životná univerzita s dvanástimi ročníkmi, kde sa v každom roku vyučuje jeden dôležitý predmet.

Prečítanie tejto knihy vo vás naštartuje pozitívne zmeny; rozjasní sa vám, začnete premýšľať o mnohých veciach a získate o mnoho hlbší pohľad do svojej vlastnej psychiky. Pritom si uvedomíte, že toho sami síce viete veľa, ale až doposiaľ ste si mnohé z toho nedokázali uvedomiť. Začnete pozerať na všedné dni novými očami.

Obsah kapitol tohoto vzrušujúceho duchovného diela je vhodný pre každého, bez ohľadu na kultúrne prostredie, výchovu alebo vieru. Dvanásť brán osobného rastu lemuje cestu k až doposiaľ skrytým možnostiam. Je to spôsob, ako sa priblížiť svojím najtajnejším prianiam. 

Skladom (1 ks)
Kód: 900501
€12,38 / ks €11,25 bez DPH

Pri čítaní tejto knihy si uvedomíte postupnú a cielenú túžbu dosiahnuť vrchol ľudského poznania. Ak sa vydáte na túto cestu, potom sa vám naskytne príležitosť objektívne zhodnotiť vašu minulosť, pozitívne premýšľať o svojej budúcnosti a žiť v prítomnosti. Cesta je voľná, váš osud vás volá – a nekonečne trpezlivý Duch vás očakáva. Pochopíte, že každodenný život je vašou najlepšou duchovnou školou. Akonáhle sa vám podarí zreteľne uvidieť v zrkadle života svoj obraz, dospeli ste do stavu, kedy dokážete veci, o ktorých ste sa neodvážili ani snívať.

Názov: 12 bran na cestě k osobnímu růstu 

Jazyk: český

Autor: Dan Millman

Originálny názov: The Twelve Gateways to Personal Growth

Preklad: Alena Šimková

Počet strán: 310

Väzba: pevná

Rozmer: 150 x 210 x 22 mm

Hmotnosť: 490 g

Vydavateľstvo: Eminent, 2008

ISBN: 978-80-7281-363-6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: