12 bran na cestě k osobnímu růstu Dan Millman

Duchovné cvičenia začínajú na zemi, nie vo vzduchu. Na ceste k osobnému rastu prejdete dvanástimi bránami, ktoré ponúkajú osvietenie.

Podstatou knihy amerického spirituálneho učiteľa Dana Millmana je informácia, že vývoj človeka, jeho osobný a duchovný rast zahŕňa 12 brán, ktorými je treba prejsť.

Je to neobyčajná životná univerzita s dvanástimi ročníkmi, kde sa v každom roku vyučuje jeden dôležitý predmet.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 900501
€12,38 / ks €11,25 bez DPH

Názov: 12 bran na cestě k osobnímu růstu 

Prečítanie tejto knihy vo vás naštartuje pozitívne zmeny; rozjasní sa vám, začnete premýšľať o mnohých veciach a získate o mnoho hlbší pohľad do svojej vlastnej psychiky. Pritom si uvedomíte, že toho sami síce viete veľa, ale až doposiaľ ste si mnohé z toho nedokázali uvedomiť. Začnete pozerať na všedné dni novými očami.

#ShowMore#

Obsah kapitol tohoto vzrušujúceho duchovného diela je vhodný pre každého, bez ohľadu na kultúrne prostredie, výchovu alebo vieru. Dvanásť brán osobného rastu lemuje cestu k až doposiaľ skrytým možnostiam. Je to spôsob, ako sa priblížiť svojím najtajnejším prianiam. 

Pri čítaní tejto knihy si uvedomíte postupnú a cielenú túžbu dosiahnuť vrchol ľudského poznania. Ak sa vydáte na túto cestu, potom sa vám naskytne príležitosť objektívne zhodnotiť vašu minulosť, pozitívne premýšľať o svojej budúcnosti a žiť v prítomnosti. Cesta je voľná, váš osud vás volá – a nekonečne trpezlivý Duch vás očakáva. Pochopíte, že každodenný život je vašou najlepšou duchovnou školou. Akonáhle sa vám podarí zreteľne uvidieť v zrkadle života svoj obraz, dospeli ste do stavu, kedy dokážete veci, o ktorých ste sa neodvážili ani snívať.

Jazyk: český

Autor: Dan Millman

Originálny názov: The Twelve Gateways to Personal Growth

Preklad: Alena Šimková

Počet strán: 310

Väzba: pevná

Rozmer: 150 x 210 x 22 mm

Hmotnosť: 490 g

Vydavateľstvo: Eminent, 2008

ISBN: 978-80-7281-363-6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu