Tvoje dítě jako šance pro tebe Zdeňka Jordánová

Tvoje dieťa. Je konečne na svete... Aká udalosť. Ako by svet bol zrazu iný, než bol doposiaľ, čakáš snáď zázrak, čakáš, že sa stane NIEČO... Máš dieťa... Všetko je nové a výnimočné.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 900620
€12,73 / ks €11,57 bez DPH

Názov: Tvoje dítě jako šance pro tebe

To nádherné a malé telíčko, vyžadujúce zvláštnu starostlivosť, obsluhuješ spočiatku s veľkou úctou a nesmelo. Pomaly si zvykáš na ten nový a zvláštny pocit jeho blízkosti. Slávnostný pocit pomalinky odchádza. Už ho vnímaš len občas, lebo nové sa stáva bežným.

#ShowMore#

A teraz je tá chvíľa, kedy pochop, že tvoje dieťa je totiž šanca pre Teba! Šanca dozvedieť sa o sebe všetko, šanca pohnúť sa vo svojom živote ďalej, šanca poznať sa a pochopiť. Využi jedinečnú príležitosť tohto dokonalého zrkadla. Počúvaj svoje dieťa a využívaj jeho nekonečnú múdrosť a jeho dokonalé prijatie.

Už nikdy v živote Ťa nebude mať nikto toľko rád a toľko Ti dôverovať. Už nikdy nikto o Tebe nebude toľko vedieť a toľko Ťa poznať... Táto kniha je už autorkina štvrtá v poradí a má všetky predpoklady sa stať jej najúspešnejším titulom.

Stretli sme sa, aby sme spolu nejakú chvíľu boli. Rodičia a deti. Koľko nekonečnej radosti, ale i koľko bolesti si môžeme vzájomne priniesť. To ako prebehne toto stretnutie, ovplyvní každého človeka na celý život. Celý život potom žijeme v zmysle tohto vzťahu. Ak využijeme toto stretnutie, môžeme sa o sebe toľko, toľko dozvedieť.

Drahí rodičia, nemanipulujte svoje deti, nepovažujte ich za svoj cieľ ani majetok. Žite svoj život a deťom doprajte to isté. Poďakujte za toto nádherné stretnutie, ktoré je veľkou príležitosťou poznať samých seba.  

Už nikdy vás nebude nikto tak milovať, už nikdy vás nebude nikto toľko potrebovať a už nikdy vám nebude nikto tak veriť ako vaše deti. Využite túto šancu, ktorú ste si dali. 

Jazyk: český

Autor: Zdeňka Jordánová

Počet strán: 327

Väzba: pevvná

Rozmer: 120 x 172 mm

Hmotnosť: 330 g

Vydavateľstvo: Vodnář, 2005

ISBN: 80-86226-64-6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu