Návrat k lásce Marianne Wiliamson

Do rúk sa Vám dostáva nové, rozšírené, vydanie duchovného mega-bestselleru, v ktorom Marianne Williamson zdieľa svoje pochopenie Kurzu zázrakov, a svoje skúsenosti s aplikovaním lásky na ceste k nájdeniu vnútorného pokoja.

Každý z nás sa podľa autorky môže stať "vykonávateľom zázrakov" - prijatím Boha a vyjadrovaním lásky v našom každodennom živote. Či už sa stretávate s ťažkosťami v oblasti vzťahov, profesie alebo zdravia, láska je mocná sila, kľúč k nášmu vnútornému pokoju. Praktizovaním lásky môžeme dôjsť k naplneniu života a vytvoriť mierumilovnejší a láskyplný svet pre naše deti.

"Láska je to, s čím sme sa narodili. Strach je zase to, čo sme sa naučili. Duchovná cesta je spôsob, ako sa zbaviť - alebo odnaučiť - strachu a ako vrátiť lásku späť do našich sŕdc. Láska je životnou pravdou. Je to naša najvyššia realita a poslanie na zemi.

Skladom (1 ks)
Kód: 900478
€10,87 / ks €9,88 bez DPH

Názov: Návrat k lásce

Podtitul: Zamyšlení nad principy kurzu zázraků 

Jazyk: český

Autor: Marianne Wiliamson

Originálny názov: A Return to Love 

Preklad: Kateřina Císařová

Počet strán: 279

Väzba: pevná

Rozmer: 125 x 175 mm

Hmotnosť: 311 g

Vydavateľstvo: Synergie, 2005

ISBN: 80-86099-90-3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie