Kurkuma mletá jednodruhové korenie BIO 40 g

Kurkuma – blahodárna sila farby slnka. Jej charakteristickú zlatožltú farbu si dobre pamätajú všetci, ktorí ju po varení chcú umyť z rúk. Kurkuma dodá pokrmom nielen krásnu farbu, ale pre svoje cenné látky je veľmi prospešná pre organizmus.

 

Skladom (16 ks)
Kód: 700946
Značka: Sonnentor
€2,80 / ks €2,33 bez DPH
700946 Kurkuma mleta
BIO

Kurkuma mletá jednodruhové korenie BIO 40 g

Zloženie: kurkuma mletá

Produkt ekologického poľnohospodárstva.

#ShowMore#

Toto zemité korenie známe ako nevyhnutná súčasť kari zmesí sa skvele hodí do ryžových pokrmov a šošovice. Výborne chutí so špenátom, s kuracím mäsom i rybou.

TIP: Pre získanie intenzívnejšej arómy sa pred pridaním ostatných prísad doporučuje zahriať korenie v rastlinnom oleji alebo masle a nechať krátko speniť. Prípadná zmena farby a konzistencie je spôsobená uvoľnenými silicami a nie je na závadu.

Výrobca neuvádza žiadne alergény. Alergikom však odporúčame pri prvom užití zvýšenú opatrnosť.

Balenie: 40 g jednodruhového korenia

Návod na prípravu/užívanie, dátum výroby/spotreby a šarža sú uvedené na obale výrobku.

Vyrába firma Sonnentor.

Krajina pôvodu: Rakúsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Príbeh firmy Sonnentor začal v rakúskej dedinke, ale netrvalo dlho a presťahovala sa do Česka na južnú Moravu. Tam dodnes využíva spoluprácu s pestovateľmi bio bylín a korenia. V spoločnosti Sonnentor verí, že v prírode sú skryté tie najlepšie recepty na krásny a dlhý život a že kontrolované ekologické poľnohospodárstvo je jedinou alternatívou k následkom poľnohospodárskych monokultúr a nadprodukcie. Sú to odborníci na bylinky, bylinné čaje a korenia výhradne z ekologického poľnohospodárstva.

Späť do obchodu