Obsidián Apačove slzy USA tromlovaný kameň M

Priesvitný druh čierneho obsidiánu oblého tvaru, aktivujúci našu intuíciu a jasnovidnosť. Zabezpečuje včasné rozpoznanie príčin možných nehôd, a tak nás chráni pred ich následkami. Mierni depresie a stavy letargie. Dáva nám pocítiť, že život nie je len údolie žiaľu a že pozitívnym prístupom ho môžeme prežívať v celej jeho bohatosti.

Rovnako ako iné druhy obsidiánov aj tento priesvitný druh má schopnosti prerážať a rozpúšťať psychosomatické blokády. Položený v centre solar plexus alebo na pupočnej čakre mierni náš stres a lieči poruchy žalúdku a čriev. Jeho voda preventívne ochraňuje tráviace ústrojenstvo pred vírusmi, infekciami a zápalmi.

Zvonku lieči pleť a chráni ju pred poškodením jedovatými výparmi, ozónom a slnečnými paprskami.

 

Skladom (22 ks)
Kód: 601963
€2,50 / ks €2,08 bez DPH

Obsidián Apačove slzy USA - tromlovaný kameň M

Rozmer:M (cca 1,5 - 2,5 cm)

OBSIDIÁN - prírodný kameň/minerál

Krajina pôvodu: USA

Čakra: 1. koreňová a všade tam, kde sú blokády

Element kameňa: voda, zem

Znamenie zverokruhu: Škorpión, Váhy, Kozorožec

Očista: Pod prúdom vlažnej vody alebo cez noc v miske s vodou, najlepšie spoločne s krištáľom. Nabíjať na priamom slnku ráno a podvečer.

Každý kamienok je jedinečný a preto sa Vami zakúpený kameň nemusí tvarovo zhodovať s tým na ilustračnom obrázku.

Brúsené do nepravidelných tvarov tromlovaním. Tromlovanie je technológia, ktorou sa opracúvajú kamene v špeciálnych bubnoch spolu s leštiacimi práškami. Výsledkom sú kvalitné, vysokoleštené kamene - polodrahokamy.Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: