Magnezit Zimbabwe (Howlit biely) tromlovaný kameň

Magnezit je predovšetkým kameňom očisty. Psychicky posiľňuje našu vôľu a takto pomáha našemu úsiliu zbaviť sa závislosti na všetkom, čo ohrozuje naše zdravie a zaťažuje organizmus.Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom (4 ks) Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Kód: 600326 601204 603001 Zvoľte variant
€0,25 / ks €0,90 / ks €2,10 / ks od €0,25 / ks €0,21 bez DPH €0,75 bez DPH €1,75 bez DPH od €0,21 bez DPH

Magnezit Zimbabwe (Howlit biely) tromlovaný kameň

Najväčší vplyv Magnezitu je vo vedľajších čakrových centrách v oblasti dlaní, ale môžeme ho rovnako dobre použiť aj vo všetkých ostatných centrách, ktoré chceme zbaviť blokád a očistiť.

#ShowMore#

Magnezit (MgCO3) - prírodný kameň/minerál

Pomáha nám tiež vyrovnať sa s nedostatkami, ktoré nevieme ovplyvniť a sami odstrániť ako je napr. telesné postihnutie alebo vzhľad.

Učí nás milovať samých seba, takých aký sme, pretože ak dokážeme milovať seba, máme tie najlepšie predpoklady preukazovať lásku tiež všetkému živému aj neživému okolo seba.

Vzhľad: Karbonát horčíka belavej zemitej farby. Biely, šedastý, nažltlý až hnedý, popretkávaný hydrotermálnymi žilami metamorfovanej horniny.                                           

Zverokruh: váhy

Čakra: najmä vedľajšie čakry rúk a inak všade kde je jeho vplyv potrebný

Krajina výskytu/pôvodu: Zimbabwe Dováža: Goa Art

Brúsené a leštené tromlovaním. Tromlovanie je technológia, ktorou sa opracúvajú kamene v špeciálnych bubnoch spolu s leštiacimi práškami. Výsledkom sú kvalitné, vysokoleštené kamene - polodrahokamy.

Čistíme pod prúdom vlažnej vody alebo cez noc v miske vody, najlepšie spolu s krištáľom. Nabíjame ho bez obáv opäť spolu s krištáľom počas splnu, alebo dobrú hodinu na priamom slnku. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu