Jaspis obrázkový Namíbia XL tromlovaný kameň XL

Jaspis prináša pokoj, oporu a pomoc v strese, je ochranným kameňom pred fyzickými aj duševnými rizikami. Pohlcuje negatívnu energiu, dodáva odvahu k naplneniu všetkých zámerov. Pomáha pri riešení konfliktov, zvyšuje organizačné schopnosti, podporuje rýchle uvažovanie a predstavivosť. Potláča túžby a rozmary, prináša šťastie.

Dodáva energiu, udáva sa, že jaspis zmierňuje pôrodné bolesti, podporuje trávenie, funkcie pohlavných orgánov a obehový systémpredlžuje sexuálnu rozkoš.
 
Obrázkový jaspis má receptívnu energiu, je priradený planéte Saturn a elementu zeme. Je úzko spätý so zemou, podporuje a rozvíja koreňovú čakru. Rozpráva pomocou svojich obrázkov posolstvo minulosti, vynáša na povrch potlačené pocity, vinu, nenávisť, lásku a prináša poučenie do ďalšej fázy života. Prináša pokoj, odstraňuje strach, čistí obličky a podporuje imunitný systém.
Skladom (11 ks)
Kód: 602989
€2,52 / ks €2,10 bez DPH

Jaspis obrázkový Namíbia - tromlovaný kameň XL

Rozmer: XL (cca 3 - 4 cm)

JASPIS - prírodný kameň/ minerál

Čakra: podľa farieb a vlastností
Znamenie zverokruhu: Panna, Vodnár, Ryby

Očista: čistíme niekoľko minút pod prúdom vlažnej vody alebo cez noc v miske s vodou, najlepšie spoločne s krištáľom. Nakoľko nie je jaspis chúlostivý ani na prudké svetlo, ani na teplo, môžeme ho ľubovoľne dlho nabíjať na priamom slnku.

Každý kamienok je jedinečný a preto sa Vami zakúpený kameň nemusí tvarovo zhodovať s tým na ilustračnom obrázku.

Brúsené do nepravidelných tvarov tromlovaním. Tromlovanie je technológia, ktorou sa opracúvajú kamene v špeciálnych bubnoch spolu s leštiacimi práškami. Výsledkom sú kvalitné, vysokoleštené kamene - polodrahokamy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: