Cigánske veštenie podrobne a presne Lenka Vdovjaková

Cigánske karty sú známe a obľúbené. Je ich menej ako tarotových kariet a vlastne sa s nimi veští jednoduchšie. Pretože popisujú dosť presné situácie, udalosti alebo jednanie iných ľudí.

Dokážu objasniť rôzne problémy, vzťahy a otázky, ako aj ukázať smer, ktorým sa daná vec pravdepodobne bude uberať. Základom ich úspešného využívania sú ich kombinácie a vzájomné vzťahy.

 

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 902513
€8,90 / ks €8,09 bez DPH
Kategória: Ezoterika a astrológia
Položka bola vypredaná…

Názov: Cigánske veštenie podrobne a presne

Skúsená slovenská vykladačka týchto kariet napísala novú príručku jedinečnú svojho druhu špeciálne pre vydavateľstvo Eugenika, v ktorej sa nachádzajú jasné interpretácie úplne všetkých možných trojkombinácií, čiže 3 kariet, ktoré si treba vytiahnuť spolu ako odpoveď na ľubovoľnú otázku. Nikde inde takéto absolútne kompletné výklady nenájdete!

#ShowMore#

Okrem toho úvodná časť knihy vysvetľuje dôležité všeobecné princípy, ktoré s takýmto používaním cigánskych kariet súvisia. A samozrejme ešte predtým, ako sa pristúpi k jednotlivým trojkombináciám (ktoré sú uvedené prehľadne, podľa abecedného poradia názvov kariet), uvádza sa tu význam každej karty samostatne a podrobnejšie. Navyše sa oboznámite aj s viacerými inými možnosťami, akým systémom si môžete karty vykladať a na čo sa ich pýtať.

Jazyk: slovenský

Autor: Lenka Vdovjaková

Počet strán: 216

Väzba: mäkká

Rozmer: 160 x 235 mm

Hmotnosť: 241 g

Vydavateľstvo: Eugenika, 2018

ISBN: 978-80-8100-536-7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu