Chiromancie Marcela Zlatohlávková

Ak chcete poznať sami seba, nemusíte chodiť ďaleko. Chiromanciu dnes využívajú špecialisti z odborov genetiky a psychiatrie ako jednu z diagnostických metód, pretože štruktúra línií dlane, a hlavne ich zmeny môžu upozorniť na zdravotné problémy v rannom štádiu alebo na ich pravdepodobnú príčinu.

Každý z nás má mnohé zo svojho osudu vpísané do svojich rúk. Možno netušíte, do akej miery je to pravda. Na vašej dlani si nepretržite vymieňajú informácie s mozgom stovky nervových zakončení a zároveň zisťujú odraz nášho energetického systému. Vedeli to už naši predkovia, ktorí pochopili vzťah medzi čiarami našich dlaní a budúcnosťou, ktorá nás čaká.

S chiromanciou sa môžete stretnúť po celom svete v podobe mnohých kultúrnych variácií. Moderní chiromanti často kombinujú tradičné techniky predvídania budúcnosti s psychológiou, holistickým liečiteľstvom a ďalšími alternatívnymi metódami veštenia.

Táto kniha vás prevedie všetkými základnými témami z oblasti chiromancie. Dozviete sa, ako sa uvádza do praxe a čo všetko by ste mali vedieť, aby ste technike veštenia z ruky porozumeli a aby do vašeho života priniesla informácie o zdraví a životných udalostiach, ktoré budete môcť ďalej využívať.

Skladom (1 ks)
Kód: 901499
€9,87 / ks €8,97 bez DPH

Názov: Chiromancie

Podtitul: Nejpůsobivější věštecká metoda - Osud na dlani

Jazyk: český

Autor: Marcela Zlatohlávková

Počet strán: 128

Väzba: pevná

Rozmer: 125 x 200 mm

Vydavateľstvo: Eminent, 2014

ISBN: 978-80-7281-485-5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie