Chiromancie Marcela Zlatohlávková

Ak chcete poznať sami seba, nemusíte chodiť ďaleko.

Chiromanciu dnes využívajú špecialisti z odborov genetiky a psychiatrie ako jednu z diagnostických metód, pretože štruktúra línií dlane, a hlavne ich zmeny môžu upozorniť na zdravotné problémy v rannom štádiu alebo na ich pravdepodobnú príčinu.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 901499
€9,87 / ks €8,97 bez DPH
Box Upozornenie

Názov: Chiromancie

Podtitul: Nejpůsobivější věštecká metoda - Osud na dlani

Každý z nás má mnohé zo svojho osudu vpísané do svojich rúk. Možno netušíte, do akej miery je to pravda. Na vašej dlani si nepretržite vymieňajú informácie s mozgom stovky nervových zakončení a zároveň zisťujú odraz nášho energetického systému. Vedeli to už naši predkovia, ktorí pochopili vzťah medzi čiarami našich dlaní a budúcnosťou, ktorá nás čaká.

#ShowMore#

S chiromanciou sa môžete stretnúť po celom svete v podobe mnohých kultúrnych variácií. Moderní chiromanti často kombinujú tradičné techniky predvídania budúcnosti s psychológiou, holistickým liečiteľstvom a ďalšími alternatívnymi metódami veštenia.

Táto kniha vás prevedie všetkými základnými témami z oblasti chiromancie. Dozviete sa, ako sa uvádza do praxe a čo všetko by ste mali vedieť, aby ste technike veštenia z ruky porozumeli a aby do vašeho života priniesla informácie o zdraví a životných udalostiach, ktoré budete môcť ďalej využívať.

Jazyk: český

Autor: Marcela Zlatohlávková

Počet strán: 128

Väzba: pevná

Rozmer: 125 x 200 mm

Vydavateľstvo: Eminent, 2014

ISBN: 978-80-7281-485-5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu