Pitta Tea Ukľudnenie & vyrovnanosť 100 g

Mäta roľná normalizuje pocit telesnej teploty. Fenikel obyčajný prospieva tráviacej a vylučovacej sústave. Koriander siaty priaznivo ovplyvňuje žalúdočnú a črevnú činnosť.

Tinospóra srdcolistá optimalizuje funkciu pečene a imunitného systému. Santalovník biely prispieva k prečisteniu krvi a priaznivo pôsobí na dobrý vzhľad a kvalitu pokožky. Podporuje emocionálnu rovnováhu a harmonizuje nervový systém.

Špargľa hroznovitá upokojuje pri hneve, podráždenosti a strese. Pupočník ázijský pomáha udržiavať dobrý stav duševného zdravia.

 

Skladom (2 ks)
Kód: 12206
Značka: Everest Ayurveda
€5,70 / ks €4,75 bez DPH €57 / 1 kg

Pitta Tea Ukľudnenie & vyrovnanosť 100 g

Storočiami preverené zmesi himalájskych bylín priaznivo pôsobia na celkový telesný stav a psychickú kondíciu každého jednotlivca podľa jeho konštitučnej charakteristiky a individuálnej kombinácie troch biologických energií (dóš) vata, pitta, kapha.

#ShowMore#

Ayurvéda - tradičný hinduistický ucelený systém zdravotnej starostlivosti, pochádzajúci z územia Himalájí, uznaný Svetovou zdravotníckou organizáciou, ktorej hlavným cieľom je najmä prevencia ochorení. Vďaka správne zvoleným bylinným preparátom a upravenému jedálnemu lístku si môžete upevniť svoje zdravie a predĺžiť život.

Príprava: jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2g) nechajte 3-5 minút povariť alebo zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vyluhovať

Pitta podporuje trávenie a metabolizmus, činnosť pečene a kvalitu krvi, ovplyvňuje telesnú teplotu, vzhľad pokožky a mozgovú činnosť. Prináša pocit upokojenia a vyrovnanosti. 

Obnoveniu rovnováhy napomáha: chladnejšia strava a nápoje, striedanie aktivity a relaxácie, dostatočný prísun tekutín. Pitta typ by sa mal vyhýbať ostrému slnku a vysokým teplotám, fajčeniu, drogám a alkoholu. Používať oleje a krémy na ochranu pokožky. Obmedziť olejnaté, ťažké, slané a korenené jedlá. Neprejedať sa a jesť menšie porcie viackrát denne.

Hmotnosť obsahu: 100 g

Zloženie: mäta roľná, embilika lekárska, koriander siaty, krídlok vakovitý, tinospóra srdcolistá, pupočník ázijský, špargľa hroznovitá, fenikel obyčajný, rímska rasca, glycyrrhiza glabra, voňavka citrónová, santalovník biely

Odporúčaná dávka: 2-3 šálky za deň

Vyrobil: Everest Ayurveda ltd., Káthmandu, Nepál

=========================

S týmto produktom nie je možné uvádzať žiadne neschválené výživové a zdravotné tvrdenia. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskom lekárstve, zdravom spôsobe života, užívaní himalájskych bylín a vnútornom rozmere človeka. V Českej republike a na Slovensku bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ajurvédským lekárom Dr. Kam Dev Jha a doktorom biotechnologie Sureshom K. Sahom.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemnú pobočku na Slovensku so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.

Späť do obchodu